GTA San Andreas hâla oynanır mı?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
San Andreas'ı bu kez de indirip oynarsam eğer; 7. kez oynamış ve 2. kez hilesiz bitirmeyi denemiş olacağım. Ancak bu sefer "Definitive Edition Project" adlı grubun oyunun sorunlarını düzeltmiş vers. İle deneyimlemiş olacağım. Ancak her görevi ezberledim neredeyse
Sizden yardım istediğim konu ise; oyun tavsiyesi açtığım konuda ilk olarak Spec Ops The Line indirmek aklımda vardı ve şimdi kararsız kaldım. Steam indirimleri ekim sonundaymış ve beklemek çok can sıkacak gibi. Onun dışında oyun önerisi yaparsanız dikkate alırım.
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Spec Ops The Line ben de indirdim. Çok sürmeden sildim. İçine alamadı beni oyun. GTA SA hala oynanır ancak zaten defalarca oynamışsın. Çok istiyorsan oyna ama ben olsam tekrar tekrar oynamak yerine yeni oyunlara bakardım.

Spec Ops The Line ben de indirdim. Çok sürmeden sildim. İçine alamadı beni oyun. GTA SA hala oynanır ancak zaten defalarca oynamışsın. Çok istiyorsan oyna ama ben olsam tekrar tekrar oynamak yerine yeni oyunlara bakardım.

Bende sizin gibi düşünüyorum ancak bir türlü oyun bulamıyorum. GTA SA gerçekten güzel bir oyun ancak üst üste oynamak bayıyor ama maalesef ki ondan başka da oyun bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı