GTA San Andreas hâla oynanır mı?

Oynanmaz. Hele ki 6 kez bitirmişsen hiç oynanmaz.

Oynamasam da başka oyun yok? Spec Ops The Line'ın oyun içi görüntüleri pek içine çekmedi beni.
Bazı kişilerin bu mod ile oynamanın zevk vereceğinden dolayı oynamam gerektiğini söylüyor.
Aklımda ise; Full Save'li Just Cause 2, Mafia 1 ve Tomb Raider var.
Sizce ne yapayım? Ne önerirsiniz?

Oynamasam da başka oyun yok? Spec Ops The Line'ın oyun içi görüntüleri pek içine çekmedi beni.
Bazı kişilerin bu mod ile oynamanın zevk vereceğinden dolayı oynamam gerektiğini söylüyor.
Aklımda ise; Full Save'li Just Cause 2, Mafia 1 ve Tomb Raider var.
Sizce ne yapayım? Ne önerirsiniz?

Emulatorler üzerinde oyunlar oynayabilirsiniz.

İlk bilgisayarımı aldığım andan beri bu kaçıncı kez bitirişim bilmiyorum. 10 yıl oldu bilgisayar alalı, ondan önce internet kafelerde oynuyordum. Dediğim gibi kaç kez oynadım, kaç kez bitirdim hiç hatırlamıyorum. Bütün yerleri, karakterleri, görevleri aklımda. Buna rağmen şimdi girsem bile aşırı şekilde eğleniyorum. Belki de bende bıraktığı anı ve nostalji duygusundan dolayıdır. Ayrıca bence radyoları bile girip yarım saat oynamaya değer.

İlk bilgisayarımı aldığım andan beri bu kaçıncı kez bitirişim bilmiyorum. 10 yıl oldu bilgisayar alalı, ondan önce internet kafelerde oynuyordum. Dediğim gibi kaç kez oynadım, kaç kez bitirdim hiç hatırlamıyorum. Bütün yerleri, karakterleri, görevleri aklımda. Buna rağmen şimdi girsem bile aşırı şekilde eğleniyorum. Belki de bende bıraktığı anı ve nostalji duygusundan dolayıdır. Ayrıca bence radyoları bile girip yarım saat oynamaya değer.

Hmm. Uzun bir düşünmem lazım. Spec Ops ve GTA san arasında gidip geliyorum.

O dediğiniz mod bir nevi Mobile sürünümü PC sürümüne portlamışkar gibi. Sizin sorunuza gelirsek art arda olmasa oynanabilir hala. Ne zaman mekanikler çok illalah ettilirse o zaman bir oyun oynanmaz.

Geri
Yukarı