GTA San Andreas hâla oynanır mı?

Ben oynanmaz demiyorum kanka. Konu başlığında hatam var. Sadece bu kadar oynamışlık üstüne hâla oynanır mı onu sordum. Pekte canım istemiyor gibi ama ondan başka da oynayacak oyun yok.

Tomb Raider oyna. 10-15 saat süresi var. Gayet güzel oyun. Seveceğinizi düşünüyorum.

Bende oyunsuzluktan oynuyorum zaten.

Aynı sorun bende de var, oyun bulamadığımdan bunlar arasında dönüp duruyorum ama her şeyi de ezberledim neredeyse.
Tomb Raider oyna. 10-15 saat süresi var. Gayet güzel oyun. Seveceğinizi düşünüyorum.

Bunu da önermişlerdi, kaydettim.
Hikaye amaçlı oynamayacaksanız Just Cause 2 ve 3 oynayabilirsiniz.

Aa evet. Just Cause 2 indirip; hikayesinden ve görevlerinden bir şey anlamayıp silmiştim. Bir denenebilir gibi.

Aynı sorun bende de var, oyun bulamadığımdan bunlar arasında dönüp duruyorum ama her şeyi de ezberledim neredeyse.

Bunu da önermişlerdi, kaydettim.

Aa evet. Just Cause 2 indirip; hikayesinden ve görevlerinden bir şey anlamayıp silmiştim. Bir denenebilir gibi.

%100 Save indirip JC2 oynarsanız zevkli oluyor fakat benim önerim JC3.

Ben 20 kez bitirmişimdir ve hala oynuyorum. Tekrar bitirmeyi düşünüyorum. Los Santos'u kendi mahallemden daha iyi biliyorum.

Buna ben de katılıyorum 😂 ancak sürekli bu oyunlar arasında dönmektense yeni oyunlar arıyorum ancak bir çıkar yolu bulamıyorum.
%100 Save indirip JC2 oynarsanız zevkli oluyor fakat benim önerim jc3.

Sistemim kaldırmaz. 20FPS için değmez.

Şöyle uzun bir hikaye istiyorum grafikleri takmıyorum derseniz Final Fantasy 7'de olabilir.
1628507355661.png

Geri
Yukarı