Çözüldü GTA: San Andreas, kare limitini açınca ekranda çizgiler oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
GTA San Andreas ynarken frame Limit'i açınca ekranda gözle görülür çizgiler oluyor frame Limit'i de kapatmak istemiyorum ne yaparsam düzelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA San Andreas ynarken frame Limit'i açınca ekranda gözle görülür çizgiler oluyor frame Limit'i de kapatmak istemiyorum ne yaparsam düzelir?
Oyun PS2'ye göre portlandığı için Frame Limit'i kaldırınca kafayı yiyor, bir sürü bug meydana çıkıyor oyunda. Tam hakim değilim fakat modları var, Frame Limit yüzünden oluşan bugları ve sorunları çözen modlar. O modları bulur indirip kurursanız daha keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız.
Oyun PS2'ye göre portlandığı için Frame Limit'i kaldırınca kafayı yiyor, bir sürü bug meydana çıkıyor oyunda. Tam hakim değilim fakat modları var, Frame Limit yüzünden oluşan bugları ve sorunları çözen modlar. O modları bulur indirip kurursanız daha keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Çözüm
Oyun PS2'ye göre portlandığı için frame Limit'i kaldırınca kafayı yiyor, bir sürü bug meydana çıkıyor oyunda. Tam hakim değilim fakat modları var, frame limit yüzünden oluşan bugları ve sorunları çözen modlar. O modları bulur indirip kurursanız daha keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Çok sağ olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı