GTA San Andreas kasıyor

blue man

Yoctopat
Benim sistemim: HP Pro 3010 küçük kasa bilgisayar işlemcim: Intel Core 2 Quad RAM: 4 GB bellek RAM. GTA San Andreas'ı açtığımda ise oyun çok kasıyor format atmaya gerek var mı?

Zamani Çocuk

Decapat
Yer
Sakarya
Yok. Oyun konsollar için çıkarıldığı için, PC'de ilk başlattığınız zaman 25 FPS uyarlı gelir. Bu sorunu çözmek için:

Ayarlara girin ve "Frame Limiter" kısmını devre dışı bırakın. Frame Limiter kısmını devre dışı bıraktıktan sonra oyunda bazı bozulmalar meydana gelebilir, bunu bir mod paketi yükleyerek ortadan kaldırabilirsiniz.

W.Heisenberg

Centipat
Yer
41°07'07.6"N 29°00'26.1"E
Benim sistemim: HP Pro 3010 küçük kasa bilgisayar işlemcim: Intel Core 2 Quad RAM: 4 GB bellek RAM. GTA San Andreas'ı açtığımda ise oyun çok kasıyor format atmaya gerek var mı?
"Kasıyır" mı? Merak ediyorum hangi moderatör bu konuya baktı.

Apsis

Decipat

Allah kurtarsın kardeşim, başın sağ olsun.

Artı -1 Eksi

Zamani Çocuk

Decapat
Yer
Sakarya
"Kasıyır" mı? Merak ediyorum hangi moderatör bu konuya baktı.
Konular okunmadan onaylanıyor sanırım artık. Birçok kez böyle saçma konulara tanık oldum. Kontrol ettiklerinde bunu gözden kaçırmaları imkansız.

Yukarı