GTA serisinin en iyi hikayeye sahip oyunu hangisidir?

Sizce Gta serisinin en iyi hikayeye sahip oyunu hangisidir?

• Gta 3

• Gta San Andreas

• Gta Vice City

• Gta Liberty City Stories

• Gta Vice City Stories

• Gta 4

• Gta 5

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Vice City > III > San Anreas > IV > V.

73c8yj.jpg

GTA serisinin hiçbir oyunun daha bitirmedim desem?

Vice City Stories, Vice City'den, Liberty City Stories de GTA III'ten daha iyi ama bilgisayar platformuna çıkmadıkları için o oyunlar genelde bilinmiyor.
Vice City Stories hakkında bir şey diyemem ama ben Liberty City Stories'i beğenmiştim YouTube'den izlerken. Bu dediğinizde de sonuna kadar haklısınız, bir tane arkadaşıma sormuştum bana aynen bunu dedi.

Yalnız ben San Andreas'in çok fazla oy alacağını düşünmüştüm, fakat GTA 5 ile pek fark yok aralarında. GTA 4'e gelirsek serideki en iyi hikaye bana göre. Kesinlikle ilk sırayı hakediyor.

Vay be, Gta 4'ün kazanacağını tahmin etmiştim ama bu kadar ağır bir farkla kazanacağını düşünmemiştim. Bir kullanıcıya 2 oylama hakkı ayarlıyorum, bu kadar kolay bir galibiyet olmasın. Müsait olanlardan ricam 2. oylamanızı da yapar mısınız? En azından Gta San Andreas'ı 2. seçeneği olarak yazanlar ona oy versin.
Reyiz işin asıl garip tarafı ben GTA 5'in bu kadar fazla oy alıpta San Andreas ile aynı farka ulaşmasını pek beklemezdim.

Son düzenleme:
Rockstar olsam Gta San Andreas ve hikayesi en iyi olan Gta 4'ü remastered edecek olsam (Gta Trilogy faciasını biliyorum) Gta 5 üzerinde çıkarırdım. Yani senin mis gibi elinde oyunun var zaten, bırak koca şirketi kafayı sıyıran birkaç oyunsever bile kendi çapında modlar çıkarırken alt tarafı map, hikayesi, seslendirmesi belli oyunu yapacaksın bu kadar. Altyapın da hazır. Bazen hani "sanki bu fikir akıllarına gelmiyor" diye diye hakikaten basit fikirler bile gündeme getirilmiyor olabilir. Azgın azınlığın başka bir versiyonu.

Geri
Yukarı