Resident Evil serisinin en iyi oyunu hangisidir?

Resident evil serisinin en iyi oyunu

• Oy verenlerin toplamı
    27
Garrador düşmanında eğilmesende ses çıkmıyor yani öylesine koyulmuş bir mekanik stealth

Ayrıca saydıkların neredeyse her oyunda var yani övülecek bir şey yok.

Re 2 remake her yönden en iyi remake diyebiliriz 4 remake in yenilikçi bişey yok çünkü capcom hazır asset kullanıyor

Stealth yok oyunda sen eğilmesende görmüyorlar herifler bir yerden sonra geri gidiyor zaten adam haklı en büyük remake burada 2.oyun oluyor.
Remake olarak değil oyun olarak bakıcaksak re4r diyorum zaten. Remake olarak re2 daha devrimsel olabilir ama re4r normal bir oyun olarak daha iyi benim gözümde.

Garrador düşmanında eğilmesende ses çıkmıyor yani öylesine koyulmuş bir mekanik stealth

Ayrıca saydıkların neredeyse her oyunda var yani övülecek bir şey yok.

Re 2 remake her yönden en iyi remake diyebiliriz 4 remake in yenilikçi bişey yok çünkü capcom hazır asset kullanıyor
Her oyunda var diyon tamam da asıl orijinal oyuna bakmak gerek değişim var mı var, remake'i daha iyi yapmış mı yapmış? Evet bu tarz mekanikler günümüz oyunlarında var ama sonuçta farklılık var orijinalden olması gerektiği gibi

Son düzenleme:
Oyun olarak bakacaksak niye remake koyuyoruz o zaman bildiğimiz bir oyun bu yeni değil bir şey değil herifler yeniden yapım diye boşuna mı diyor. Koy oraya hala serinin en iyi olan og 4Ü bu kadar hikayeler zaten leş Capcom'un tek beceremediği şey hikaye aman aman hikaye beklenmez bu firmadan.

Remake olarak değil oyun olarak bakacaksak RE4r diyorum zaten. Remake olarak RE2 daha devrimsel olabilir ama RE4r normal bir oyun olarak daha iyi benim gözümde.

Her oyunda var diyorsun tamam da asıl orijinal oyuna bakmak gerek değişim var mı var, Remake'i daha iyi yapmış mı yapmış? Evet bu tarz mekanikler günümüz oyunlarında var ama sonuçta farklılık var orijinalden olması gerektiği gibi.

Bir zahmet olsun kanka 20 yıl geçmiş aradan ama o kadar ahım şahim şey yok bak re 2 remake TAA 98 yılından sonra ama re 4 2005.

Son düzenleme:
Oyun olarak bakacaksak niye remake koyuyoruz o zaman bildiğimiz bir oyun bu yeni değil bir şey değil herifler yeniden yapım diye boşuna mı diyor. Koy oraya hala serinin en iyi olan og 4Ü bu kadar hikayeler zaten leş Capcom'un tek beceremediği şey hikaye aman aman hikaye beklenmez bu firmadan.
Re2 çıkalı 26 yıl olmuş bırak da daha iyi olsun remake olarak re4'ten sene 1998 daha sabit kamera bakış açısı var oyun desen pixel pixel yani bir devrim olacaktı sonuçta değil mi? Re4r'ten beklentiniz neydi tam olarak zaten 2006'da hala iyi olan oyuna yapması gerekeni yapmışlar günümüze gayet modernize etmişler oyunu nasıl bir şey bekliyordunuz re4r'ten acaba? Size bıraksak uçma kaçma falan mı olsun? Bırakın da remake olarak daha iyi olsun re2r arada 8 yıl fark var. Kendiniz de diyorsunuz re2 taa 1998'de çıktı diye

Re2 çıkalı 26 yıl olmuş bırak da daha iyi olsun remake olarak re4'ten sene 1998 daha sabit kamera bakış açısı var oyun desen pixel pixel yani bir devrim olacaktı sonuçta değil mi? Re4r'ten beklentiniz neydi tam olarak zaten 2006'da hala iyi olan oyuna yapması gerekeni yapmışlar günümüze gayet modernize etmişler oyunu nasıl bir şey bekliyordunuz re4r'ten acaba? Size bıraksak uçma kaçma falan mı olsun? Bırakın da remake olarak daha iyi olsun re2r arada 8 yıl fark var. Kendiniz de diyorsunuz re2 taa 1998'de çıktı diye
Re 2 remake re 4 remake ten daha remake ti

Resident Evil 3 Remake> Resident Evil 2 Remake> Resident Evil 4 Remake benim gözümde böyle.
Re3 remake için en iyi diyen ilk sizi görüyorum sizce neden?

Geri
Yukarı