Resident Evil serisinin en iyi oyunu hangisidir?

Resident evil serisinin en iyi oyunu

• Oy verenlerin toplamı
    27

Zyetwy

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Güncel Resident Evil'lerden bu 5 oyundan en iyisi hangisidir sizce sebepleriyle? Benim gözümde RE4R gibi. Oyun senaryo olarak daha iyi olsaydı hiç düşünmeden RE4R derdim.

Re7 ve Re8 kısmını daha çok seviyorum. İçten gösterimli ve Ethan'ın başından geçenler ayrı olarak anlatılıyor. Özellikle 7'deki harita iyi tasarlanmış, tabii 8'deki köyün tasarımı da bir başka ama favorim 7 gibi.

Re7 ve Re8 kısmını daha çok seviyorum. İçten gösterimli ve Ethan'ın başından geçenler ayrı olarak anlatılıyor. Özellikle 7'deki harita iyi tasarlanmış, tabii 8'deki köyün tasarımı da bir başka ama favorim 7 gibi.
Peki diğer oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim için hala RE2 Remake. 7 ve Village güzeldi ama efsane değildi. RE4 Remake de güzel ama remake yapılmalı mıydı bence yapılmasa da olurdu ki orijinalle arasında pek farkta yok oynanış olarak. RE3 Remake son dönemde ki en kötü remake'lerden zaten. RE2 Remake ise tam anlamıyla efsane hem de her anlamda.

Benim için hala RE2 Remake. 7 ve Village güzeldi ama efsane değildi. RE4 Remake de güzel ama remake yapılmalı mıydı bence yapılmasa da olurdu ki orijinalle arasında pek farkta yok oynanış olarak. RE3 Remake son dönemde ki en kötü remake'lerden zaten. RE2 Remake ise tam anlamıyla efsane hem de her anlamda.
Hocam oynanış olarak nasıl fark yok re4r'te? Stealth atma, farklı yakın dövüş animasyonları, bıçakla parry atma, break freede bıçakla kurtulma, daha iyi vuruş hissiyatı, sıkarken hareket edebilme, kaçınma (evade) ve daha fazlası. Oynanış olarak fark var. Üstüne koymuşlar bu konuda baya bence.

Hocam oynanış olarak nasıl fark yok RE4R'te? Stealth atma, farklı yakın dövüş animasyonları, bıçakla parry atma, break Free'de bıçakla kurtulma, daha iyi vuruş hissiyatı, sıkarken hareket edebilme, kaçınma (evade) ve daha fazlası. Oynanış olarak fark var. Üstüne koymuşlar bu konuda bayağı bence.

Bir tarafta orijinal RE2/RE2 remake var diğer tarafta orijinal Re4/Re4 remake. Elbette gelişmeler olacak sonuçta güncel bir oyun ama RE2 remake de ki kadar değil. Şahsi fikrim.

Hocam oynanış olarak nasıl fark yok RE4R'te? Stealth atma, farklı yakın dövüş animasyonları, bıçakla parry atma, break Free'de bıçakla kurtulma, daha iyi vuruş hissiyatı, sıkarken hareket edebilme, kaçınma (evade) ve daha fazlası. Oynanış olarak fark var. Üstüne koymuşlar bu konuda bayağı bence.

Stealth yok oyunda sen eğilmesende görmüyorlar herifler bir yerden sonra geri gidiyor zaten adam haklı en büyük remake burada 2.oyun oluyor.

Geri
Yukarı