GTA: The Trilogy Definitive Edition Satışları, Take-Two’yu Memnun Etti

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA: The Trilogy Definitive Edition

İçerisinde üç GTA oyununun yer aldığı GTA: The Trilogy Definitive Edition, oyunların oynanmasını etkileyecek derecedeki sayısız hatayla birlikte çıkması nedeniyle oyuncuların çok büyük tepkisini çekti. Oyunun çıkışındaki sorunların çoğu düzeltilmiş olsa da, oyun genel olarak oyuncuların aklında kötü bir oyun olarak kaldı. Tüm bunlara rağmen GTA: The Trilogy Definitive Edition genel olarak Rockstar Games’in ana […]

Devamı: GTA: The Trilogy Definitive Edition Satışları, Take-Two’yu Memnun Etti
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eder tabi. İki tane ışık ayarına para verecek 10 milyon insanı bulmuşlar. Doğru mu değil mi bilmiyorum hiç doğruymuş gibi gelmiyor ama şu paket gerçekten 10 milyon sattıysa Rockstar az bile yapıyor bu tiplere. Hatta üç oyuna 60 dolar alıp, her görev için ayrı para almalı bunlardan.

Buna para verecek o kadar adam varsa az bile yapıyorlar. Oyuncular yıllardır her şeyden şikayet edip yine de o oyunları almaya devam ettikçe oyun dünyasında beklediğimiz yenilikleri asla göremeyiz.

Rockstar son kale diyorduk adamlar en nefret ettiğimiz firmalardan daha beter oldular.

Eder tabi. İki tane ışık ayarına para verecek 10 milyon insanı bulmuşlar. Doğru mu değil mi bilmiyorum hiç doğruymuş gibi gelmiyor ama şu paket gerçekten 10 milyon sattıysa Rockstar az bile yapıyor bu tiplere. Hatta üç oyuna 60 dolar alıp, her görev için ayrı para almalı bunlardan.

Oyunu oynamayıp sağdan soldan eleştiri duyunca benim fikir özgürlüğü.

Oyunu oynayıp oynamadığımı bilmeden yorum yapınca benim fikir özgürlüğü. Game Pass üzerinden San Andreas Definitive Edition'u indirip oynamayı denedim, garip gurup kasmalar ve çiğ bir hissiyat vardı. Grafikleri de 2021 için ''Definitive'' sayılacak düzeyde değil. Güncellemelerle düzelttiler zart zurt demeye hiç çalışma, cidden gerek yok. 2000'lerden bir oyunu remastered yapıp, remake fiyatına satıyorlar; sizin gibiler de savunuyor.

Haydi kardeşim üç tane 2000'lerden oyuna nostalji yapıyoruz diye 60 dolar vermeye, Rockstar bekliyor.

Oyunu oynamak zor bir şeymiş gibi konuşmak...

reVC'de replay glitch'i çalışmasa bile en iyisi o, sonra orijinal, en sonda da mecbur DE var. Bu çok bariz.
re3 oynamadım ama onun varlığı bile yeterli. DE her türlü sonuncu olacak.
San Andread için re yapılmamış olsa da eskisi daha iyi.

Buyur, izle.

Oyunu oynamak zor bir şeymiş gibi konuşmak...

reVC'de replay glitch'i çalışmasa bile en iyisi o, sonra orijinal, en sonda da mecbur DE var. Bu çok bariz.
Kaldı ki oyunu yıllar önce oynamışız zaten. Temel mekanikleri, hikayeyi, açık dünyayı zartı zurtu biz de biliyoruz. Oyunlar kendi orijinal halleriyle gayet güzel. Olay iki tane grafik ayarı çekip remake fiyatına satılması, insanlar gidip de bunlara yeni oyun parası versin diye önceki versiyonların Steam'den kaldırılması. Bunun da bir başarı(?) imiş gibi sunulması. Sanki burada GTA: SA'ya ya da diğer oyunlara laf eden var.

Ne yaparsan yap, şirketleri gönüllü olarak savunacak biri çıkıyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı