GTA Trilogy Definitive Edition nasıl olur?

Normal oyun fiyatından satıldığı için kendi adıma konuşayım bence değmez. Fiyattan bağımsız olarak düşünürsek Rockstar'ın kötü iş çıkartacağını düşünmüyorum fakat banka hesabımla pek aynı fikirde değiliz.

Adamlar 20 yıldır hiç balon oyun yapmadı. Her oyunu hem eleştirmenlerce, hem toplulukça beğeni topluyor. İnsanların niye kötü oyun yapacaklar diye altlarına ettiklerini anlayamıyorum.

3 oyunun toplam 750 liraya satılacağı söyleniyor, ayrıca GTA 5'in mekaniklerini uyarlamışlar diye bir şey okudum, ne kadar doğrudur bilemiyorum ancak düşük bir ihtimal de değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Rockstar Remastered oyunları tatmin edecek mi?
Oyun mobil e de çıkacağı için muhtemelen mobil de farklı diğer platformlar da çok farklı olur grafik olarak da üst düzey bir şeyler yapmazlar güzel denilebilecek grafikleri olur herhalde bir de zamanın da kısıtlı imkanlar nedeniyle oyunlara ekleyemedikleri şeyleri eklerler belki

3 oyunun toplam 750 liraya satılacağı söyleniyor, ayrıca GTA 5'in mekaniklerini uyarlamışlar diye bir şey okudum, ne kadar doğrudur bilemiyorum ancak düşük bir ihtimal de değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Rockstar Remastered oyunları tatmin edecek mi?

Ben oyunun sistem gereksininlerinin çok olmasını beğenmedim keşke herkesin alıp oynayabileceği şekilde yapsalar. GTA6 çıkana kadar bizi oyalamak için böyle bir is yaptıklarını düşünüyorum. Az daha yaşım ilerlesin GTA'nın TR halini yapacağım.

Grafik olarak bence o kadar iyi olmayabilir çünkü Mobile'de gelecek ama bence kötü olcağını sanmıyorum ama 750 TL bence de fazla bence fiyatı 250 en fazla 350 TL olur gibi geliyor. Hem oyun Mobile'de çıkacak belki de bu kadar da pahalı olmaz.

Rockstar olduğu için güveniyorum ama pek de bir şey beklememek lazım.
Bence beklentiyi bir tık yüksek tutabiliriz, Rockstar sonuçta, kaplamaları güncelleyip Remastered diye yedirmezler.
Fazla zannetmiyorum ve o fiyata değmez Battlefield 2042 al daha iyi.
Fiyat kesin değil ama şu ekonomide olmama ihtimali de yok diyemiyorum, umarım 250-300 falan olur en fazla.
PC'de 750'ye falan satamazlar en fazla 300-400 olur.
Umarım dediğin gibi olur.
Peki sizce halihazırda Trilogye sahip olanlara oyunları hediye etme ihtimalleri ne kadar?
İhtimali yok bence.
GTA 6 için bekleyenleri daha da çok gazlayacaktır. Umarım yanılmam benim beklentilerim yüksek.
Benimki de yüksek gerçekten, bakalım oynanış sızıntısı falan olursa kesin olarak görürüz.

Geri
Yukarı