GTA Türk City'ye girilmiyor

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Selam. Bir zamanlar CD'den GTA Türk City oynardım ve bayağı eğlenirdim. Bilgisayar değiştirdim ve yeni bilgisayarımda CD girişi yok. Hatta var ama bozuk ve CD'm kırıldı. Ben de internetden ücretsiz indirdim. Ama şöyle bir sorun çıkıyor: Giriyorum, alttaki çubuk mavi oluyor, sonra geri eski rengine dönüyor ve açılmıyor. Şu bilgisayar > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > Performans > Veri yürütme engellemesine GTA Türk City'yi koydum ama bir şey değişmedi. Yanıtlarınızı bekliyorum. Bir de Windows 7 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atıp DirectX'i bir defa kurarsan bu sorun düzelir. Genelde bozuk DirectX dosyalarının sebep olduğu ve çoğu zaman eski yıllara ait oyunları etkileyen hayalet bir hata kendisi.

Format atıp DirectX'i bir defa kurarsan bu sorun düzelir. Genelde bozuk DirectX dosyalarının sebep olduğu ve çoğu zaman eski yıllara ait oyunları etkileyen hayalet bir hata kendisi.

DirectX bende yok galiba.
Evet programlarda gözükmüyor.

Ve format atamıyorum. Başka bir çözüm yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı