Steam GTA V $9.24 fiyatına düşer mi?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bir süredir Steam'den GTA V almayı düşünüyordum (sebebini sormayın). Epic Games'te oyuna zaten sahibim.

Şu an indirimli hali $14.98'dir. Geçmişte $9.24 fiyatını görmüştü, bu yüzden o fiyata tekrar düşüp düşmeyeceği ihtimalini merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim oranı hatalı olduğu için o fiyata düşmüştü. Rockstar indirim oranını arttırmadığı sürece veya yine hatalı indirim oranı girmedikleri sürece o fiyata düşmez.

Merhaba, bir süredir Steam'den GTA V almayı düşünüyordum (sebebini sormayın). Epic Games'te oyuna zaten sahibim.

Şu an indirimli hali $14.98'dir. Geçmişte $9.24 fiyatını görmüştü, bu yüzden o fiyata tekrar düşüp düşmeyeceği ihtimalini merak ediyorum.

Şu an bu indirim bile iyi düşme şansı yok gibi.

Her oyun için geçerli mi bu durum bir ya da iki aya PC alacağım indirmde diye şimdiden GTA 5 ve RDR 2'yi alayım dedim de arkadaşların Epic'te sunucular kötü falan dediler RDR 2 için de geçerli mi bu durum

Epic kullanmıyorum fakat sunucularla alakalı bir problem duymadım. Epic için ayrı sunucu açılmıyor ayrıca. Steam'den de alsan aynı sunucuya atacak zaten.

Araştırdığım kadarıyla sadece 2 gün 9 dolar fiyatında kalmış ve indirimi düzenleyip 15 dolara tekrar çekilmiş. Hatalı fiyat girilmiş yani. 15 dolar altına inmesi pek olası değil.

Geri
Yukarı