Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eternal777

Hectopat
GTA V uzun süredir oynamıyordum. Yükleyip oynayayım, eğlenirim dedim ancak oyun açılmıyor.
Uzun süre böyle kalıyor:
1612799875871.png

Uzun süre bekledikten sonra şu hatayı veriyor:
1612799841390.png

Yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Hayır hocam düzelmedi. @|-Hakan-|
Rockstar games launcher'da Settings bölümüne gidin, ardından Account information kısmından hesabınızı kaldırın ve tekrar giriş yaparak oyuna girmeyi deneyin. Rdr2'de loading'de kalınca bunu yapıyordum ve işe yarıyordu. Cloud save kullanıyorsanız Belgelerdeki Rockstar game vb. dosyaları silmenizde de fayda var.
GTA V uzun süredir oynamıyordum. Yükleyip oynayayım, eğlenirim dedim ancak oyun açılmıyor.
Uzun süre böyle kalıyor:
Eki Görüntüle 871202

Uzun süre bekledikten sonra şu hatayı veriyor:
Eki Görüntüle 871200
.

Oyun dosyalarınız hatalı yüklenmiş/yüklenmemiş. Steam üzerinden oyunu yüklediyseniz oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula diyerekten oyunun dosyalarını taratıp eksik dosya var ise yükleyip oyuna girmeyi deneyiniz.

Oyun dosyalarınızı doğrulayamamış tarzında uyarı var hocam. Oyununuz orjinal ise, oyun dosyalarınızı doğrulayın derim.
Oyun dosyalarını doğrula dostum.
Oyun dosyalarınız hatalı yüklenmiş/yüklenmemiş. Steam üzerinden oyunu yüklediyseniz oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula diyerekten oyunun dosyalarını taratıp eksik dosya var ise yükleyip oyuna girmeyi deneyiniz.
Steam hesabımda oyun var ancak Epic Games'ten indirmiştim. Premium edition dan dolayı ek birkaç şey verdiği için. Birkaç defa oyunu doğruladım ancak yinede düzelmedi.

Hayır hocam düzelmedi. @|-Hakan-|
Rockstar games launcher'da Settings bölümüne gidin, ardından Account information kısmından hesabınızı kaldırın ve tekrar giriş yaparak oyuna girmeyi deneyin. Rdr2'de loading'de kalınca bunu yapıyordum ve işe yarıyordu. Cloud save kullanıyorsanız Belgelerdeki Rockstar game vb. dosyaları silmenizde de fayda var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı