Çözüldü GTA V açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eternal777

Hectopat
GTA V uzun süredir oynamıyordum. Yükleyip oynayayım, eğlenirim dedim ancak oyun açılmıyor.
Uzun süre böyle kalıyor:
1612799875871.png

Uzun süre bekledikten sonra şu hatayı veriyor:
1612799841390.png

Yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Hayır hocam düzelmedi. @|-Hakan-|
Rockstar games launcher'da Settings bölümüne gidin, ardından Account information kısmından hesabınızı kaldırın ve tekrar giriş yaparak oyuna girmeyi deneyin. Rdr2'de loading'de kalınca bunu yapıyordum ve işe yarıyordu. Cloud save kullanıyorsanız Belgelerdeki Rockstar game vb. dosyaları silmenizde de fayda var.
Rockstar games launcher'da Settings bölümüne gidin, ardından Account information kısmından hesabınızı kaldırın ve tekrar giriş yaparak oyuna girmeyi deneyin. Rdr2'de loading'de kalınca bunu yapıyordum ve işe yarıyordu. Cloud save kullanıyorsanız Belgelerdeki Rockstar game vb. dosyaları silmenizde de fayda var.
1612807375010.png

Hocam bu ekranda kaldı. Confirm butonuna basınca donup kalıyor.

Rockstar Games Launcher'da settings bölümüne gidin, ardından account information kısmından hesabınızı kaldırın ve tekrar giriş yaparak oyuna girmeyi deneyin. RDR2'de Loading'de kalınca bunu yapıyordum ve işe yarıyordu. Cloud Save kullanıyorsanız belgelerdeki Rockstar Game vb. dosyaları silmenizde de fayda var.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum fakat çözemedim. Banada yardımcı olabilir misin?

Hocam aynı sorunu yaşıyorum fakat çözemedim. Banada yardımcı olabilir misin?
Çözebildiniz mi ?

Çözebildiniz mi ?
Bunu denedim ve açıldı. Belki başkasının işine yarar diye bırakıyorum buraya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı