GTA V Araba Sürerken Takılma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ilkeryilmaz

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Grand Theft Auto 5'te ayaktayken veya kapalı alan için stabil bir şekilde kasmadan oyanayabiliyorum. Ancak araba sürmeye başladığımda yavaş yavaş kasmaya başlıyor ve 1-2 dakika sonra araba sürülemeyecek kadar takılmaya başlıyor. GPU driverimi güncelledim, ayarlarını yapılandırdım, Görev Yöneticisi'nden önceliği tanımladım ancak herhangi bir iyileşme söz konusu değil. Bilgisayarımda 4 GB RAM bulunmasına rağmen yaklaşık 2 GB'lık kullanıma gelindiğinde bellek kullanımı %90'lara geliyor (Normalde %50 civarlarında olması gerekiyor.) GTA 5 dışında bellek kullanımı sorunu yok. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler <3
Özellikler: i3-5010u 2.1GHz, Nvidia GeForce GT840m 2GB, 4 GB DDR3 RAM, 500GB 5400RPM WD Harddisk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Map yüklemesi hızlanmış oluyor, bu yüzden de ram sıkıntı oluyor. GTA Online `da 8GB RAM bile drop yaşatabiliyor.

GTA 5 Orijinal mi? :)

Map yüklemesi hızlanmış oluyor, bu yüzden de ram sıkıntı oluyor. GTA Online `da 8GB ram bile drop yaşatabiliyor.
Ben online oynamıyorum, eğer sorunu çözersem Steam'den alacağım. Sorunu nasıl çözebilirim bir fikrin var mı?

RAM yetersiz. Bende aynı sorunu yaşadım. Sabit kalırsan bir problem değil ama hızlanıldığı zaman drop giriyor. RAM'i 8 GB yaptım düzeldi.

RAM yetersiz. Bende aynı sorunu yaşadım. Sabit kalırsan bir problem değil ama hızlanıldığı zaman drop giriyor. RAM'i 8 gb yaptım düzeldi.
Benimki de aynı sorun bro, RAM alıcam umarım çözülür. Yardımın için teşekkürler :)
Aynı RAM`den 4GB daha alıp 8GB RAM ile sıkıntısız oynayabilirsin.
Okullar kapanınca RAM alıcam umarım çözülür. Yardımın için teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı