GTA V Araba Sürerken Takılıyor

Sencertepe

Centipat
Merhabalar daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım Windows 7 64 Bit kullanırken aynı sistemde oyun kassa da kendini gene oynatıyordu 6 7 saniye sonra toparlanıyordu. Ancak Windows 10 Pro 64 Bit kurduğum günden beri araba sürerken takılıyor.

Tüm driverlerimı güncelledim.
Oyunu silip yükledim baştan aşağı.
Bilgisayarı komple tarattım farklı virüs programları ile temiz.
Görev Yöneticisinden oyuna yüksek öncelik tanıdım gene nafile.
Arkaplanda hiçbir şey açık bırakmıyorum.
Oyunun grafikleri olsun çözünürlüğü olsun her şeyi en düşükte. (Hatta ekstra low grafik modları oluyor onları kurdum piksel piksel oynamaya bile razıyım onda da takıldı).

Anakartım: ASUS H61M-F.
İşlemcim: Intel Pentium CPU G2030 3.00 GHz.
Ekran Kartım: Intel HD Graphics.
RAM: 4 GB DDR3 667MHz.

Gerekirse GTA V için ucuz parça güncellemesi yapacağım tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 daha fazla arka planda işlem yapıyor ve RAM kullanıyor. Zaten ekran kartı da yok bütün yük işlemcide, normalde 4 GB RAM GTA 5 için sınır. Birde makine onboard içinde RAM ayırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM yetersiz, HD Graphics GTA 5 oynatacak güçte değil oynadığınıza şükredin. 4 GB RAM takviyesi yapabilirsiniz ekran kartı olarak GTX 950 alabilirsiniz. Grafik ayarlarını sona alırsanız, Darboğaz olabildiğince azalacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı