GTA V arkadaşlarla nasıl modlu oynanır?

Darx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050,İ7 11.NESİL,16GB RAM
MONSTER ABRA A5 18.2.2
Bir video gördüm adamlar oyunu modlayıp beraber oynuyordu Online şekilde ben nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bu üste atacaktım fakat gözükmedi

Bir video gördüm adamlar oyunu modlayıp beraber oynuyordu Online şekilde ben nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bu üste atacaktım fakat gözükmedi

Bu normal playlist gibime geldi bana mod göremedim.

Yani isterseniz serverlar var ama tam isdeğiniz gibi olmuyor yine. Boş bir server bulursanız olur aslında.

Heist ya da mission gibi geldi bana mod menü derken modded car falan mı getiriyorlardı yoksa baska bir şey mi modded car falan getirmiyorsa hile menüsüdür. Online bir şekilde modlu oynamak istersen FiveM platformu var oradan freeroam serverdan drift serverlarına roleplay serverlerina kadar uzanan serverler var orada arkadaşlarınla oynayabilirsin ve bu videodaki gibi gorevler yapmak istiyorsan GTA onlinea girip orada job diye kısım var orada job ararsan seni odaya atar oradan arkadaslarını davet edersin ve oynarsınız. Baya görev var

Süper hızlı rampa yarışı adlı videoda playlist kullanılmış bunu oynamak isterseniz playlist hazırlamak zorundasınız onun içinde Rockstar'ın kendi sitesine girip orada haritalar var onları eklemeniz gerek ekledikten sonra GTA Online'da playlist oluşturuyorsunuz.

GTA Online'nın içindede boyle mapler acabilirsiniz ama onları Rockstar seçmiş oluyor o yüzden bazıları çok da iyi olmaya biliyor ama sitedeki haritalar bireysel oyuncuların yaptıkları haritalar oluyor genellikle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı