GTA V başlangıçta direkt story mod girmesi ve online girilmemesi

Akif Bilal

Hectopat
Daha fazla  
GTA V Social Club server error verdiği için Rockstar'ın sitesinde bulduğum çözümü denedim ve belgelerden Social Club klasöründeki "browser_cache_settings.dat" dosyasını silip oyuna tekrar girdim ama bu sefer başlangıçta Online seçeneğinin sunulduğu çubuk gelmeden direkt story moda atıyor. Sonrasında hem Social Club,"the Rockstar Game services are unavailable right now" hatasını verdiği için Online giremiyorum hem de story modda 2 dk kalınca tekrar story mod yükleme ekranına atıyor.

Oyunu tamamen silin. Sistemde, kayıt defterinde hiçbir artık dosya kalmasın. Temiz kurulum yapıp tekrar deneyin
Oyunu "failed initialization please reboot and restart the Game" hatası alınca silip yüklemiştim (problemden driver indirerek kurtuldum) o yüzden yine yapmak istemiyorum açıkçası,oyunu kaldırmadan yapabileceğim birşeyler yokmu? Veya temiz kurulum yaptıktan sonra kesin çözülürmü problem?

Oyunu tamamen silin. Sistemde, kayıt defterinde hiçbir artık dosya kalmasın. Temiz kurulum yapıp tekrar deneyin
oyunu tamamen silip geri yükledim ama oyun story modda kaldığım yerden başladı ve yine aynı sorunlar oluyor.Hiçbirşey değişmedi ne yapmalıyım lütfen cevap verebilirmisiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı