Çözüldü GTA V Epic Games bulut verilerini Steam'e aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeynel34

Centipat
Daha fazla  
Ben zamanında Epic Games üzerinden ücretsiz GTA 5 aldım fakat Steam'de indirimde olduğu için oradan da aldım. Epic Games'teki GTA'yı bayağı kastım. Bütün oyunlarım Steam'de olduğu için onu da Steam'den oynamak istiyorum ama denedim ve yapamadım. En baş karakter yaratma ekranına atıyor beni, aynı Rockstar hesabımı girmeme rağmen. Yani Epic Games'teki GTA Cloud'umu Steam'deki GTA'ya nasıl aktarabilirim?

Çözüm
Hocam yapmanız lazım normalde. Oyuna girdiğinizde Home tuşundan Rockstar Social Club hesabınıza giriş yapın yani anlamıyorum 3 saat uğraşıp bunu nasıl yapamadınız. Alt tarafı giriş yapılacak Social Club'a yanı hesapla.

Güzel dostum anlamaman yanlış bilmenle alakalı olabilir. Ben bu işlemi yaparken yanımda 500 saat ve 1200 saat GTA 5 oynama süreleri olan arkadaşlarım vardı, buna rağmen olmadı ve dediğin şeyi ilk başta denedik zaten. Aynı zamanda Rockstar Games desteğe yazdım ve bugün cevabı geldi, gelen cevaptaki destek çalışanıda aynı sorunu yaşadığını söyledi. 2017 itibari ile Rockstar Games platformlar arası hesap aktarımı kaldırıp sadece aynı hesaptaki yeni oluşturulan karaktere transfer yetkisi vermiş. Bu yorumu okuyan arkadaşlar, dediğim gibi bizzat desteğin cevabı bu yönde. Bu yüzden değerli vaktinizi bunu çözmeye çalışmakla uğraşmayın, çünkü çözemeyip kanser olacaksınız.
Steam'e girince direk Steam adımdan yeni Rockstar hesabı kuruyor, Epic Rockstar'dan ziyade kendisi Cloud tutuyor. Saçma sapan şekilde 3 4 saat uğraştım ve olmadı.
Hocam yapmanız lazım normalde. Oyuna girdiğinizde HOME tuşundan Rockstar social club hesabınıza giriş yapın yani anlamıyorum 3 saat uğraşıp bunu nasıl yapamadınız. Alt tarafı giriş yapılıcak social cluba yanı hesapla.

Hocam yapmanız lazım normalde. Oyuna girdiğinizde Home tuşundan Rockstar Social Club hesabınıza giriş yapın yani anlamıyorum 3 saat uğraşıp bunu nasıl yapamadınız. Alt tarafı giriş yapılacak Social Club'a yanı hesapla.

Güzel dostum anlamaman yanlış bilmenle alakalı olabilir. Ben bu işlemi yaparken yanımda 500 saat ve 1200 saat GTA 5 oynama süreleri olan arkadaşlarım vardı, buna rağmen olmadı ve dediğin şeyi ilk başta denedik zaten. Aynı zamanda Rockstar Games desteğe yazdım ve bugün cevabı geldi, gelen cevaptaki destek çalışanıda aynı sorunu yaşadığını söyledi. 2017 itibari ile Rockstar Games platformlar arası hesap aktarımı kaldırıp sadece aynı hesaptaki yeni oluşturulan karaktere transfer yetkisi vermiş. Bu yorumu okuyan arkadaşlar, dediğim gibi bizzat desteğin cevabı bu yönde. Bu yüzden değerli vaktinizi bunu çözmeye çalışmakla uğraşmayın, çünkü çözemeyip kanser olacaksınız.

Çözüm
Söyle anlatayım sana steam hesabına o rockstar hesabını bağlaman lazım çünkü direk verileri ordan cekiyo zaten hesap açarken sana ilişkilendiricem haberi olsun diyo o yüzden steamle ilişkilendirirsen o hesabı savlerin ve online ilerlemen gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı