Epic Games GTA V, Steam'e aktarılabilir mi?

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba. Epic Games üzerinden indirimdeyken 0 TL'den GTA V almıştım. Epic Games sürekli doğrulama vb. istiyor, onunla uğraşmaktan sıkıldım.
Oradaki GTA V'imi Steam'e aktarabilir miyim veya daha pratik açabileceğim bir yöntem var mı?

Steamde halihazırda satın aldığın gta 5 varsa diye yazıyorum:

Gta 5'i indirmeye başlatın sonrasında indirmeyi durdurun. Steamapps klasöründe Gta5'in klasörü olacak onun adını unutmayın. Sonrasında Gta 5'i steamden kaldırın. Epic games'in Gta 5 dosyalarını steamapps > common > Steam'in isimlendirdiği klasöre atın. Steamden Gta 5'i tekrar yükleyin. Dosyalar doğrulanacak steamde eksik olan dosyalar varsa indirecek bu da az bir miktar diye hatırlıyorum.

Steamde halihazırda satın aldığın gta 5 varsa diye yazıyorum:

Gta 5'i indirmeye başlatın sonrasında indirmeyi durdurun. Steamapps klasöründe Gta5'in klasörü olacak onun adını unutmayın. Sonrasında Gta 5'i steamden kaldırın. Epic games'in Gta 5 dosyalarını steamapps > common > Steam'in isimlendirdiği klasöre atın. Steamden Gta 5'in indirmesini başlatın, dosyalar doğrulanacak steamde eksik olan dosyalar varsa indirecek bu da az bir miktar diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı