Çözüldü GTA V Epic Games'ten indirmeden dosya konumu nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Daha önceden Epic Games GTA V'i bedava verince ben de hesabıma ekledim fakat indirmedim onun yerine 2014'ten kalma hesabımda oynamaya devam ettim şimdi de yan hesap olarak onda oynamak istedim fakat şöyle bir durum var ilk hesabımı ben Rockstar Games üzerinden almıştım.

- Epic Games hesabıma girdiğimde oyunu bana tekrardan kurduruyor, buna kral bak dosyalar burada oyun zaten yüklü diyemiyor muyuz illa 100 küsur GB'ı tekrardan mı yüklemek gerekiyor?

- Yeni hesap için yeni bir Social Club hesabı da açtım ve onu Epic Games'teki oyunumla nasıl bağlayabilirim?

Çözüm
Tam tersi Rockstar Games üzerinden yüklü.

Oyun Rockstar Games üzerinden yüklü Epic Games'e girdiğimde bana oyunu tekrardan kurduruyor @SiyahPassat

Oyun Rockstar Games üzerinden yüklü Epic Games'e girdiğimde bana oyunu tekrardan kurduruyor.

Epic Games'den GTA V indirmesini başlatın sonra durdurun ve Epic Games'i sağ alttan kapatın sonra oyunu kurduğunuz yere gidin (eğer Epic Games'ten indirirken yerini değiştirmediyseniz Yerel disk C > Program Files > Epic Games > GTAV konumunda) sonra RGSC da ki oyun nereye kurulu ise oyunu oradan alıp Epic Games'ten indirdiğimiz GTAV klasörüne atın sonra GTAV'ye Epic Games'den gelip 3 noktaya tıklayıp dosyaları doğrula deyin.
Bir bilgisayarda iki adet Social Club hesabı, 2 adet Epic hesabı sizi uğraştıracaktır.

Fakat şöyle bir durum var. GTA 5 bilgisayarda yüklüyse zaten başka hesaba geçince yüklü gözüküyor.

Eğer Epic Games üzerinden yüklediyseniz C X86 Epic Games klasörünün içinde veya program files Epic Games klasörü içinde olur.
Tam tersi Rockstar Games üzerinden yüklü
Bir bilgisayarda iki adet Social Club hesabı, 2 adet Epic hesabı sizi uğraştıracaktır.

Fakat şöyle bir durum var. GTA 5 bilgisayarda yüklüyse zaten başka hesaba geçince yüklü gözüküyor.
Oyun Rockstar Games üzerinden yüklü Epic Games'e girdiğimde bana oyunu tekrardan kurduruyor @SiyahPassat
Eğer Epic Games üzerinden yüklediyseniz C X86 Epic Games klasörünün içinde veya program files Epic Games klasörü içinde olur.
Oyun Rockstar Games üzerinden yüklü Epic Games'e girdiğimde bana oyunu tekrardan kurduruyor

Son düzenleme:
Tam tersi Rockstar Games üzerinden yüklü.

Oyun Rockstar Games üzerinden yüklü Epic Games'e girdiğimde bana oyunu tekrardan kurduruyor.

Epic Games'den GTA V indirmesini başlatın sonra durdurun ve Epic Games'i sağ alttan kapatın sonra oyunu kurduğunuz yere gidin (eğer Epic Games'ten indirirken yerini değiştirmediyseniz Yerel disk C > Program Files > Epic Games > GTAV konumunda) sonra RGSC da ki oyun nereye kurulu ise oyunu oradan alıp Epic Games'ten indirdiğimiz GTAV klasörüne atın sonra GTAV'ye Epic Games'den gelip 3 noktaya tıklayıp dosyaları doğrula deyin.

Çözüm
Hemen deniyorum hocam bittiği gibi tekrardan dönüş yapacağım size teşekkürler şimdiden @Ed1tH
@Ed1tH Çok teşekkür ediyorum problem çözüldü

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı