GTA V FiveM ile hikaye arasında FPS farkı var mı?

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Hikayede bazı ayarlar yüksek ayarlarda ortalama 50 FPS gibi bir şey alıyorum. Online'a girdiğimde FPS azalmadı. Aksine daha akıcı oldu.

FiveM'de FPS büyük olasılıkla düşer kaç FPS düşer? Sizin aldığınız FPS değerlerinizi söylerseniz sevinirim. Örnek:
Hikaye: 60FPS.
FiveM: 55 FPS.

FiveM oynamıyorum ancak FPS düşüyor diye biliyorum, ama ne kadar düştüğünü bilmiyorum.

Online modunda daha yüksek FPS almanın birden çok nedeni olabilir, hikaye modunda darboğaz yaşıyor olabilirsin. Veya ekran kartı ve işlemci sıcaklığı yüksek olabilir.

Hikayede bazı ayarlar yüksek ayarlarda ortalama 50 FPS gibi bir şey alıyorum. Online'a girdiğimde FPS azalmadı. Aksine daha akıcı oldu.

FiveM'de FPS büyük olasılıkla düşer kaç FPS düşer? Sizin aldığınız FPS değerlerinizi söylerseniz sevinirim. Örnek:
Hikaye: 60FPS.
FiveM: 55 FPS.
FiveM sistemi tabiri caizse "hayvan" gibi yiyormuş. Uçurum derecesinde fark var diyor 9000 TL'ye masaüstü toplayan arkadaşım.

Oynayacağın sunucu kaliteli ise sunucunun optimizasyon ayarları oluyor ve FPS farkı çok olmuyor. Fakat optimizasyon yapmayan ve saçma saçma pluginler ile doldurulan bir sunucu ise fazlasıyla düşürüyor FPS'i.

Geri
Yukarı