Çözüldü GTA V grafik ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elterios

Picopat
Daha fazla  
Merhaba az önce GTA V indirdim kendime göre ayar yaptım ama oyun çok donuyor ve ekran kartı bayağı bir ısınıyor sitem gereksinimlerim aşağıda bana oyunu kastırmayacak grafik ayarlarını yapıp ekran görüntüsü gönderir misiniz?

• Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730.
  • RAM: 10GB.
  • İşlemci: Intel Core i5 760 @ 2.80 GHz.
  • Anakart: Esonic G41CPL.

Çözüm
Arkadaşlar ben ayarlarımı göndereyim bir sıkıntı varsa yazar mısınız ayarlarda.

Eki Görüntüle 1860281

Eki Görüntüle 1860283

Eki Görüntüle 1860284

Eki Görüntüle 1860285

@ardaflix1337
@manika_a
Dx10'a alın, nüfus yoğunluğu vs ayarları 0'a alın. MSAA'yı asla açmayın. Yumuşak gölgeleri keskin yapın. Çerçeve ölçeklendirme modu akıcı yapıyorsa kalsın. Kasma olursa daha azalt. Bir de çözüm olursa çözüm olarak işaretlersen sevinirim :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemciniz ve ekran kartınız çok güçsüz anca 720P'de oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

720p donmadan oynatır mı hocam.

Merhaba az önce GTA V indirdim kendime göre ayar yaptım ama oyun çok donuyor ve ekran kartı bayağı bir ısınıyor sitem gereksinimlerim aşağıda bana oyunu kastırmayacak grafik ayarlarını yapıp ekran görüntüsü gönderir misiniz?

• Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730.
  • RAM: 10GB.
  • İşlemci: Intel Core i5 760 @ 2.80 GHz.
  • Anakart: Esonic G41CPL.

O sistemde kasmadan oynayamazsınız. Ekran kartınız muhtemelen DDR3. Türkiye'de GDDR5 versiyonu neredeyse hiç bulunmuyor zaten. Oyun ayarlarından Advanced Graphics'e girin ve grame scaling ayarını azaltın.

900p veya 768p en düşük ayarlarda, FXAA ve MSAA kapalı, gelişmiş grafikler kapalı şekilde oynarsan tahminimce akıcı bir oyun olur.

Bu ekran kartı GDDR5 versiyonu. Arkadaşta DDR3 var. Araştırıp video atın lütfen. GDDR5 Versiyonu GT 1030 ile benzer bir güçte.

Adam Ryzen 9 kullanıyor hocam ayarları Minecraft gibi yapmış işlemciye yük biniyor o halde 60 FPS arkadaşın sistem 10 FPS anca verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı