GTA V GTX 1650'yi %40 kullanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Brave Onfroy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben GTX 1650M ekran kartı kullanıyorum ve GTA 5'e girince GPU kullanımı çok düşük oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa herkeste mi böyle? Epic Games'den almıştım bedava olduğunda. Evet, biliyorum Technopat Sosyal'de bu sorunla alakalı çok konu var ama hepsini denedim, olmadı. Yardım edin lütfen. Darboğaz söz konusu olamaz çünkü laptop.

Sistemim:
i5-9300H.
GTX 1650.
480GB NVMe M.2 SSD.
8 GB 2666MHz RAM.
ASUS TUF Gaming FX505GT.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, ben GTX 1650M ekran kartı kullanıyorum ve GTA 5'e girince GPU kullanımı çok düşük oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa herkeste mi böyle? Epic Games'den almıştım bedava olduğunda. Evet, biliyorum Technopat Sosyal'de bu sorunla alakalı çok konu var ama hepsini denedim, olmadı. Yardım edin lütfen. Darboğaz söz konusu olamaz çünkü laptop.

Sistemim:
i5-9300H.
GTX 1650.
480GB NVMe SSD.
8 GB 2666MHz RAM.
ASUS TUF Gaming FX505GT.

GTA 5 çok fazla bir GPU kullanan oyun olmadığından öyle olabilir ekran kartı kullanımı ağır olan oyununuz varsa onu da bir deneyin derim.

Sistemim:
i5-9300H.
GTX 1650.
480GB NVMe M.2 SSD.
8 GB 2666MHz RAM.
ASUS TUF Gaming FX505GT.
Oyunun grafikleri en yüksekte mi ve akıcı mı?

Darboğaz yok burada normal bence değerin hangi ayarda oynuyorsun? Mediumda falansa normal.

Very High ayarlarda oynuyorum. MSAA kapalı

Online için bahsediyorsanız, yer yer GPU kullanımı düşebiliyor, oyun ile alakalı bir sorun. Grass Quality ayarını normale çekin ve diğer ayarların hepsini Very High olarak ayarlayın.

Story Mod'da oynuyorum. Ayarı eve gidince deneyeceğim. Fakat bütün ayarları Low'a aldığımda da bir şey değişmemişti.

Oyunun grafikleri en yüksekte mi ve akıcı mı? Evet akıcı. Drop yemiyorum. Fakat 40 FPS. Grafikler Very High'da ve MSAA kapalı.

Oyunun grafikleri en yüksekte mi ve akıcı mı?

Evet akıcı Very High'da oynuyorum. Drop yemiyorum fakat 40-30 FPS. Ayarlar en yüksekte ve MSAA kapalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı