GTA V hackerden para alınca ban yer miyiz?

Miktar önemli değil. Diğer konularada göz gezdirirseniz eğer birçok kişi hackerlar tarafından atılan paralar yüzünden ban yemiş durumda. Ya 30 gün ya da perma ban. Rockstar'a belli olmaz malum oyun ücretsiz ve hilecilere karşı ağır yaptırımlar uyguluyorlar. En iyisi hiç muhatap olmamak.

Yiyebilirsin, bu aşırı saçma bir olay fakat gerçek bu. Hackerlar tarafından kafasına para yağdırılma/para atılma durumları yüzünden ban yiyen çok kişi var. (Tabii sen burada kendin istemişsin, kısacası ban yersen hak etmiş oluyorsun.)

Rockstar'in dedigine göre yasaklama almazsiniz. Resmi cevaplar disindakilere aldiris etmemek lazim.

Aynisi bana da oldu. Hicbir zaman yasaklama almadim.

Gerci ben para talep etmemistim. Sizin para talep ettiginiz bir sekilde ortaya cikarsa o zaman durum baska.

Rockstar'in dedigine göre yasaklama almazsiniz. Resmi cevaplar disindakilere aldiris etmemek lazim.

Aynisi bana da oldu. Hicbir zaman yasaklama almadim.
Ben yiyen/yediğini iddia eden çok kişi görmüştüm, tabii yalan da söylüyor olabilirler fakat bilmiyorum, videolar izlemiştim bununla alakalı eskiden.

Neyse, Rockstar'ın forumlarında gezerken şuna denk geldim.
"You were not banned for receiving illegal money unless you were begging for it."Arkadaş da kendisi istemiş parayı, yani yine riski var.

şimdi transaction pending limiti var. hacker işi bilen biriyse süreyi 1.2-1.5 saniyeye ayarlıyor. sen hareket bile etmiyorsun. uyarı falan da vermiyor. ama Türk hackerlar anlamıyor almanlar bu konuda fena değil. türkler sürekli para droplayınca limit devreye girdi bikaç kere. 20 lv falansan da pek sıkıntı olmuyor.

sw girince 'i need money' diyince adamlar 'come to me' diyor.

zaten 8-16 kişi kalabalık gezen grupta anlıyorsun.

bu olay ps3'ten beri var kimse kusura bakmasın modderlar bile banlanmıyorken bedavaya düşen oyunda kendinize para almaya bakın. hatta bu hackların sebebi direkt ps3. çünkü xbox 360ta online oynamak paralı iken ps3te paralı oynamak bedava idi.

sorumluluk tamamen rockstargamese ait.

işin özü bitik bi oyunda kolay koplay banlanmazsın.

Geri
Yukarı