Çözüldü GTA V HDD ile oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Bilgisayarımda 256 GB SSD var. Alan sorunu yaşamamak için GTA V'i SSD yerine HDD'ye kuracağım. Oyunda FPS Drop, yavaş açılma vs. olarak çok sorun yaşar mıyım?

Diskin özellikleri; 250 GB, 7200 RPM, SATA 2, 16 MB önbellek. Lazım olursa diskin tam modeli Samsung HD253GJ.

Çözüm
Oynanır neden oynanmasın. Bende bir süre HDD ile oynadım sadece geç açılıyordu.
7200 RPM olması avantaj 5 dakika gibi sürede offline moda girersiniz.
Beklersiniz ama sorun olmaz hocam fakat Online girerseniz harita yüklenmeme sorunları olabilir 7200RPM olması iyi gene de bir nebze daha hızlı olur.

Bilgisayarımda 256 GB SSD var. Alan sorunu yaşamamak için GTA V'i SSD yerine HDD'ye kuracağım. Oyunda FPS düşmesi, yavaş açılma vs. olarak çok sorun yaşar mıyım?

Diskin özellikleri; 250 GB, 7200 RPM, SATA 2, 16 MB önbellek. Lazım olursa diskin tam modeli Samsung HD253gj.

HDD ile oynarsin FPS de bir fark olmaz sadece yavas acilir oyun.

Ek olarak HDD'de herhangi bi' sorun yok değil mi?
Eğer hasarlı ise FPS olması gerekenden az olur.
Sanırım bir sorunu yok. Sağlığı iyi durumda ve bad sector bulunmuyor. Story mod oynamayı planlıyorum sadece. Çevrenin yüklenmemesi gibi problemler pek olmaz ise diski bağlayıp indirmeye başlayayım en iyisi. Ek olarak sistemde 8 GB RAM bulunuyor.

Sanırım bir sorunu yok. Sağlığı iyi durumda ve bad sector bulunmuyor. Story mod oynamayı planlıyorum sadece. Çevrenin yüklenmemesi gibi problemler pek olmaz ise diski bağlayıp indirmeye başlayayım en iyisi. Ek olarak sistemde 8 GB RAM bulunuyor.
O zaman sıkıntı çıkmaz hocam.
HD 5450 ile ne kadar zevk alırsınız orası tartışılır ama oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı