GTA V hesabı ve Rockstar hesabı çalındı

slenderblue

Centipat
Dün sabah bir maille uyandım ve hesabımın çalındığını gördüm, nasıl bir yol izlemem lazım, hesabımı nasıl geri alabilirim? Biri dandik bir maile hesabımı geçirmiş. Yardımcı olur musunuz?

Ayrıca çalan kişi GTA San Andreas definitife Edition almış kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cr4f1R1s3 adlı Minecraft sunucusunda oynadınız mı hiç?
Hocam her şeyi Cr*ftrise'a bağlamamak lazım, hesap virüsle çalınmış olabilir, veri sızıntısıyla çalınmış olabilir, sizin dediğiniz gibi o tür sızıntılarla da çalınmış olabilir ama çalınan bir hesaba direkt "Cr*ftrise yüzündendir" demek yanlış olur.

Hocam Rockstar Support'a ticket atmayı deneyin destek sitesinde vardı. Bir yandan emaillerinizin şifrelerini güvene alırken 2FA'yı aktif edin. Ve bilgisayarınıza virüs bulaştığından şüpheleniyorsanız virüs taraması yapabilirsiniz Malwarebytes gibi programlardan.

Hocam her şeyi Cr*ftrise'a bağlamamak lazım, hesap virüsle çalınmış olabilir, veri sızıntısıyla çalınmış olabilir, sizin dediğiniz gibi o tür sızıntılarla da çalınmış olabilir ama çalınan bir hesaba direkt "Cr*ftrise yüzündendir" demek yanlış olur.
Biliyorum. Geçen başka bir konuda başka bir kişi o sunucudaki kullandiğı e posta ve şifre Rockstar hesabı ile aynı olduğu için muhtemelen oradan çaldırmıştı. Gene böyle bir vaka olabilir diye sordum sadece. Direkt oraya bağlamadım.

Benim de çaldılar 3 hafta önce Çince mail gelmiş. Rockstara yaz çalındı de. Sana, bu mail senin ise bana bu mesaj üzerinden dön diyecek. Dönüş sağla. Birkaç güne hesabının şifresini değiştir ve 2 adım doğrulama yap kesin olarak diye mesaj atıyorlar. Ben geri aldım.

O muhtemelen bendim :D :D

Yok ben değilmişim. Sunucu ile alakam yok ama çaldılar benim de konu açmıştım :D

Aga vallahi Çin'den maille uyandım. Ben de sabah sabah Allah'ın işsizi benimle ne uğraşıyor acaba destege yazdım ama geri dönüş sağlamadı, hala bekliyorum. Hesap gitti sanırım, umarım geri alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı