GTA V hiçbir hata vermeden kapanıyor

xtrax

Hectopat
Oyun orijinal ve herhangi yama mod vs 3. parti bir dosyası yok. Oyunu sildim yeniden yükledim ve sorun çözülmedi. Oyun hiçbir hata vermeden donma vs olmadan bir anda kapanıp masaüstü geliyor. Daha önceki konulardan olay görüntüleyicisini temizleyip tekrar girdim oyuna ve tekrar atınca orada da herhangi bir sorun gözükmüyor. Ne yapacağımı şaşırdım açıkçası.

Krcx

Hectopat
Makaleler
3
Aynı sorun bir haftadır bende de var. Sanırım oyundan kaynaklı bir sorun.

KS
xtrax

xtrax

Hectopat
Arkadaşlarıma olmuyor sadece bana oluyor oyun kaynaklı olsa herkese olmaz mı?

WinDyART

Femtopat
GTA Online diyorsanız muhtemelen birisi size yapışıp oyununuzu crashliyor olabilir.

KS
xtrax

xtrax

Hectopat
Problem heist finali oynarken de oluyor. O dediğin olsa sadece freeroamda olur.
GTA Online diyorsanız muhtemelen birisi size yapışıp oyununuzu crashliyor olabilir.

WinDyART

Femtopat
Problem heist finali oynarken de oluyor. O dediğin olsa sadece freeroamda olur.

Rockstar idniz modu kullananın elindeyse her türlü oyununuza gelebilir, spectate yaparak da oyun crashlenebiliyor. Bildiğimden söylüyorum.

KS
xtrax

xtrax

Hectopat
Oyunda crash yok. Bahsettiğin gibi bir durum değil.

WinDyART

Femtopat
Tamam kankacım haklısın, hiç hileyle karşılaşmadın ki bilmiyorsun. Umarım aynı oyuna denk gelmeyiz.

KS
xtrax

xtrax

Hectopat
İnternette biraz araştırırsan bunun genel bir sorun olduğunu görürsün. Bir şeyler yazmış olmak için yanıt yazmayın şu forumda :)

Yer
İstanbul Maltepe
Oyun orijinal ve herhangi yama mod vs 3. parti bir dosyası yok. Oyunu sildim yeniden yükledim ve sorun çözülmedi. Oyun hiçbir hata vermeden donma vs olmadan bir anda kapanıp masaüstü geliyor. Daha önceki konulardan olay görüntüleyicisini temizleyip tekrar girdim oyuna ve tekrar atınca orada da herhangi bir sorun gözükmüyor. Ne yapacağımı şaşırdım açıkçası.
Oyun dosyalarını denetleyin bende de olmuştu 2 tane şey indiriyor bitiyor çözüm bu.

Yukarı