Steam GTA V iade talebine "Bir satın alma işlemi şu an beklemede." mesajı geldi

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
Herkese iyi akşamlar. GTA V iade talebinde bulundum böyle bir mesajla karşılaştım. Banka ile mi görüşmem gerekiyor? Daha önceki iadelerimde böyle bir mesajla karşılaşmamıştım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-29 205538.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-29 205538.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 48
Herkese iyi akşamlar. GTA V iade talebinde bulundum böyle bir mesajla karşılaştım. Banka ile mi görüşmem gerekiyor? Daha önceki iadelerimde böyle bir mesajla karşılaşmamıştım.
Bir sey yapmana gerek yok. Bana da gecenlerde boyle bir pencere geldi, 1 gun sonrasinda iade parasi hesabima geldi.

Şu an dolara geçeceği için,steam çalışanları çok umursamıyor. Yavaş yavaş hareket ediyor. İlgilenmeyi kestiler diyebilirim. Eskisi gibi değil. Ancak çok iade yapmadıysan,2 haftayı ve 2 saati geçmediysen alırlar iade.

Şu an dolara geçeceği için,steam çalışanları çok umursamıyor. Yavaş yavaş hareket ediyor. İlgilenmeyi kestiler diyebilirim. Eskisi gibi değil. Ancak çok iade yapmadıysan,2 haftayı ve 2 saati geçmediysen alırlar iade.
Arkadasin attigi ekran goruntusunde bu yaziyor, dikkat etmediyseniz.
1698603011670.png

Hocam şansıma 114 dakika oynamışım

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı