GTA V indirilirken HDD kayboluyor

orqs

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Seagate ST3500414CS ATA Device
GTA 5 indirirken HDD'im kayboluyor. Bu olay 1 saat içinde olduğu için GTA 5'i ve diğer oyunları indiremiyorum. (SSD kaybolmuyor fakat yeterli alanım yok.)

Tam olarak sorununuz ne anlayamadım ancak oyun yüklemeden önce kendisine yükleneceği alanı ayırır. 110 GB kadar olduğunu düşünürsek siz yükleme tuşuna bastığınız anda o 100 GB kadar alanı kendine ayırır.

HDD ölmüş olabilir test yapın benim ölen HDD'ye bir şey atmak istediğimde HDD sistemden devre dışı kalıyordu bir süre geri gelip gene devre dışı kalıyordu loopa giriyordu yani.

Tam olarak sorununuz ne anlayamadım ancak oyun yüklemeden önce kendisine yükleneceği alanı ayırır. 110 GB kadar olduğunu düşünürsek siz yükleme tuşuna bastığınız anda o 100 GB kadar alanı kendine ayırır.
Oyunu indirmeye başladığımda HDD yok oluyor. Açıp kapatınca bilgisayarımı geri geliyor.
HD Tune ile disk sağlık testi yapar mısın? Muhtemelen diskinde sorun var.
Yapıyorum hocam şimdi
HD Tune ile disk sağlık testi yapar mısın? Muhtemelen diskinde sorun var.
1640333126418.png

@orqs
Testi SSD'ye yapmışsınız. Sol üstten HDD'yi seçin. Ayrıca sadece Health kısmını fotoğraf atmayın, Error Scan testi de yapın.
HDD'yide yaptım aynı çıktı şimdi error scan yapıyorum.
@orqs
Testi SSD'ye yapmışsınız. Sol üstten HDD'yi seçin. Ayrıca sadece Health kısmını fotoğraf atmayın, Error Scan testi de yapın.
1640345283688.png

@orqs
1640345300354.png

Quick Scan kısmındaki tiki kaldırıp yapabilir misiniz testleri? Quick Scan ayarı açıkken sektörlerin erişilebilir olup olmadığına bakıyor sadece. Sizin sorununuz veri yazıp silme sırasında oluyor, bunu test etmeniz gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı