GTA V Kasma sorunu

dodooo

Hectopat
Daha fazla  
Driverler ve bios güncel olmasına rağmen oyunu hangi grafik ayalarına getirsem kasma oluyor.

• Ekran kartı: Amd r9 285
  • İşlemci:i5 4460
  • Anakar:H81M-C
  • Ram:8 gb

Normal ayarlarda 1920x1080 çözünürlükte durduğum yerde 60 fps alıyorum 1 adım atınca 20-30 arasına düşüyor ve kasmalar meydana geliyor.Yüksek ayarlarda oyun 20 fps nin üstüne çıkmıyor.

Elinde başka orjinal oyun var mı ? Onlarda peki nasıl bir performans alıyorsun ? Güç kaynağın kaç w ve 12v kanalından kaç w veriyor ?

Yapçak bir şey yok artık yeni güncelleme gelirmi bilmem ama kartı iade etmeyi pek düşünmüyorum.
PES 2015, GTA V'e göre çok düşük bir oyun. Battlefield 4, Far Cry 4 gibi oyunlar da test eder misin birde ? Ayrıca oyun orijinal ise oyunun da bütün güncellemelerini yaptığından emin ol. Sadece donanım sürücülerini değil oyunun güncellemelerini de yap.

PES 2015, GTA V'e göre çok düşük bir oyun. Battlefield 4, Far Cry 4 gibi oyunlar da test eder misin birde ? Ayrıca oyun orijinal ise oyunun da bütün güncellemelerini yaptığından emin ol. Sadece donanım sürücülerini değil oyunun güncellemelerini de yap.
Oyun orjinal ve güncel.Battlefiel 4 ve Far Cry 4 elimde orjinal bulunmuyor.

Sıcaklık değerleri benim hatam yüzümden öyle gözükmüş fanları manual e almışım bios güncellerken.Yeniden test edip bilgilendiririm.

Sıcaklık değerleri fazla bence... Kasa kapağını açık, kapıyı pencereyi açık bırakarak denemeni tavsiye ederim...
Kasa kapağı açıldığın da sıcaklıklar daha da artabilir. Ayrıca sıcaklık değerleri sınırda olsa bile yüksek değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı