GTA V Kasma Sorunu

Yagiz3461

Hectopat
Dostlar ben GTA Online'ı 6 aydır çok rahat oynuyordum fakat son birkaç haftadır FPS'im çok düşük ve drop giriyor yardım eder misiniz?

RAM: 8 GB
Ekran kartı: (Intel HD Graphics 4600) 2 GB
İşlemci: i7 5. Gen
VRAM: 128 MB

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar haklı, benim kullandığım GPU'da İntel Hd Graphics 4600 2 GB, 4 GB ram ve 4.nesil i3 işlemci ile 30-35 sabit oynuyorum. Ama artık çok fazla drop var bu sorunun böyle devam edeceğini düşünüyorum. Bilgisayarı olanları geç olmayanlar bile telefondan almış. :D

Dostlar ben GTA Online'ı 6 aydır çok rahat oynuyordum fakat son birkaç haftadır FPS'im çok düşük ve drop giriyor yardım eder misiniz?

RAM: 8 GB
Ekran kartı: (Intel HD Graphics 4600) 2 GB
İşlemci: i7 5. Gen
VRAM: 128 MB
Oyun ücretsiz olunca herkes girdi. Oyun tekrar 170 TL olunca düzelecektir.
Arkadaşlar haklı, benim kullandığım GPU'da İntel Hd Graphics 4600 2 GB, 4 GB ram ve 4.nesil i3 işlemci ile 30-35 sabit oynuyorum. Ama artık çok fazla drop var bu sorunun böyle devam edeceğini düşünüyorum. Bilgisayarı olanları geç olmayanlar bile telefondan almış. :D
Oyunu alan kişi Online'daki FPS'i nasıl düşürebilir? Serverin kapasitesi belli zaten. Kişiler ile alakalı değil. Yeni bir güncelleme gelmiştir. Ekran kartı driverlerinizi güncelleştirin.

Oyunu alan kişi Online'daki FPS'i nasıl düşürebilir? Serverin kapasitesi belli zaten. Kişiler ile alakalı değil. Yeni bir güncelleme gelmiştir. Ekran kartı driverlerinizi güncelleştirin.
Dostum, artık oyuncu çok olunca hem serverlerin kapasitesi artacak hemde, platformda bir yoğunluk olacaktır bu da doğrudan doğruya drop sebebidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı