GTA V lag yapıyor

İşletim sistemi
Windows 10

kaank0809

Decapat
Daha fazla  
Oyunda aşırı çok laglanma oluyor. Mesela arkadaşım araba sürerken araba ışınlanıyor, kaza yapıyor gibi gözüküyor ama aslında yapmıyor. Bu sorunun bir çözümü var mı acaba?

Sorun modemle alakaylıymış Rockstar bildirim yolluyor oyun oynarken NAT filan diyor ama nasıl düzeltebileceğimi bulamadım aynı sorun bende de var arabaya binilmemesi gibi falan.

Dosya Ekleri

• IMG_20220314_165259.jpg
    IMG_20220314_165259.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 56
Bende de çok laglanmalar oluyor. Mesela arabaya biniyorum W tuşuna basıyorum arabanın umurunda değil. Oysaki sistemim falan çok iyi 4 GB ekran kartım var işlemcim i5-10300H CPU 2.50GHz 2496MHz 4çekirdek 8 mantıksal işlemci yazıyor sistem bilgisinde. Ekran kartım GTX 1650 Ti. Ben şöyle düşünüyorum: Bence sistemle bir alakası yok sunucular çöp. Arkadaşım arabayı sürerken benim PC'de araba taklalar atıyor ama arkadaşımın PCsinde dümdüz bir yere sürtmeden gidiyormuş bana öyle söyledi.

Bende de çok laglanmalar oluyor. Mesela arabaya biniyorum W tuşuna basıyorum arabanın umurunda değil. Oysaki sistemim falan çok iyi 4 GB ekran kartım var işlemcim i5-10300H CPU 2.50GHz 2496MHz 4çekirdek 8 mantıksal işlemci yazıyor sistem bilgisinde. Ekran kartım GTX 1650 Ti. Ben şöyle düşünüyorum: Bence sistemle bir alakası yok sunucular çöp. Arkadaşım arabayı sürerken benim PC'de araba taklalar atıyor ama arkadaşımın PCsinde dümdüz bir yere sürtmeden gidiyormuş bana öyle söyledi.

Bilmem.

Geri
Yukarı