GTA V Launcher Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü Ve Oyuna Giriş

şaka gibi cidden bu çözüm yolunu da denedim genede bana GTA V Launcher çöktü durdu diyor .. bu oyun için bu kadar para verdik 3 gündür tüm forumlara baktım gerçekten bu oyunu oynama hevesim kaçtı

Beyler ben orijinal gta 5 i satın aldım oyunu indirdim herşey normal buraya kadar ama 60 gb indikten sonra 353 mb lık bir güncelleme inmeye başladı bu güncelleme ilk denemede hiç ilerlemedi 253 e çıkıyor sonra 250 e düşüyor ilerlemiyor yani neyse bunu geçtim indi ve yükledi sonra "dependency BINK2W64.DLL is missing please reinstall game" hatası aldım sonra onu indirip oyunun klasörüne attım bu sefer gtavlauncher.exe çalışmayı durdurdu hatası aldım ne yapmam gerek

Beyler ben orijinal gta 5 i satın aldım oyunu indirdim herşey normal buraya kadar ama 60 gb indikten sonra 353 mb lık bir güncelleme inmeye başladı bu güncelleme ilk denemede hiç ilerlemedi 253 e çıkıyor sonra 250 e düşüyor ilerlemiyor yani neyse bunu geçtim indi ve yükledi sonra "dependency BINK2W64.DLL is missing please reinstall game" hatası aldım sonra onu indirip oyunun klasörüne attım bu sefer gtavlauncher.exe çalışmayı durdurdu hatası aldım ne yapmam gerek
Oyunun setup programını çalıştı orada onar seçeneği olması lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı