GTA V Loading Online'da kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

kenan360

Decapat
Dün saat 22.00'a kadar hiçbir şey yoktu fakat o saatten sonra Online giremedim ve hala da giremiyorum. 1 saat bile bekledim. Aşağıdaki sarı şey dönüyor sürekli ya da loading Online yazısında kalıyor. Genelde 10-15 dakika içinde girerdi, şimdi böyle. Yav arkadaş, Deluxo aldık, kullanamıyoruz. Bir fikri olan var mı neden böyle?

Ben çözümü buldum story moda girin ESC ye basın. Oradan online a girin 1 dakika sonra internetinizi ağ ayarlarından devre dışı bırakın. GTA ya girin bağlantı hatası verip story moda dönünce internetinizi etkinleştirin ardından HOME tuşuna basıp oradan çıkan sekmedeki tekrar bağlana basın. O işlemi yaptıktan sonra o rockstar sekmesini kapatın ve ESC den tekrar online ye bağlanın . Yaklaşık 2-3 dakika içinde online servera bağlanacaktır.

Ben çözümü buldum story moda girin ESC ye basın. Oradan online a girin 1 dakika sonra internetinizi ağ ayarlarından devre dışı bırakın. GTA ya girin bağlantı hatası verip story moda dönünce internetinizi etkinleştirin ardından HOME tuşuna basıp oradan çıkan sekmedeki tekrar bağlana basın. O işlemi yaptıktan sonra o rockstar sekmesini kapatın ve ESC den tekrar online ye bağlanın . Yaklaşık 2-3 dakika içinde online servera bağlanacaktır.
Bunu tek sefer yapsak olur mu? En son 20 Aralıkta oyuna girmişti şimdi tekrar girmeye çalışıyorum 1 saattir loadingte.

Geri
Yukarı