GTA V mod dosyasında kötü amaçlı yazılımlar mı var?

Zararlıyı açtığında 2 tane siteye yönlendiriyor ve bunları 3 tane firma zararlı bulmuş. Dosyayı açtığında asi dosyası çıkıyor ve bu da aynı şekilde raporda belirtildiği gibi 9 güvenlik şirketi zararlı bulmuş. Kullanmamakta yarar var.

Hile - Trainer - Mod ve benzeri ekler için her zaman tek bir şey düşünmüşümdür. Kimse babasının hayrına oturup saatlerce veya günlerce uğraşıp da ortaya koyduğu bir şeyi ücretsiz olarak sunmaz. Karşılığında elbet bir şey almak ister. O yüzden hiçbir zaman 3. parti programlara sıcak bakmamışımdır. Size de tavsiye ederim.

Hile - Trainer - Mod ve benzeri ekler için her zaman tek bir şey düşünmüşümdür. Kimse babasının hayrına oturup saatlerce veya günlerce uğraşıp da ortaya koyduğu bir şeyi ücretsiz olarak sunmaz. Karşılığında elbet bir şey almak ister. O yüzden hiçbir zaman 3. parti programlara sıcak bakmamışımdır. Size de tavsiye ederim.
Evet, zaten bu modun ücretli sürümlerinde herhangi bir zararlı bulunmuyorken, ücretsiz olduğunda çıkan zararlılar insanları düşündürüyor haliyle.

Para sadece yazılımdan kazanılmıyor. Zira bunu hobi olarak görüp yapanlar da var. :)

Para sadece yazılımdan kazanılmıyor. Zira bunu hobi olarak görüp yapanlar da var. :)
Zamanında CS:GO için olan ücretsiz hileler'in "bazılarında" (tam olarak bilmiyorum, okuduğum bilgiyi yarım yamalak hatırladığım kadarı ile aktarıyorum) sisteme saldığı trojanlar aracılığı ile ekran kartlarını mining için kullanarak temiz kurulum yapılmadığı sürece kalıcı fps kayıplarına sebep olan virüsler vardı. O yazıyı okuduğum günden beri 3. parti programlara sıcak bakmıyorum, kendi kişisel görüşüm.

Source temiz gözüküyor, onun dışında .asi dosyasında da sorun yok gözüküyor.

İçindeki diğer materyallerde de sorun yok gözüküyor. False positive yüksek ihtimal.

Zararlıyı açtığında 2 tane siteye yönlendiriyor ve bunları 3 tane firma zararlı bulmuş. Dosyayı açtığında asi dosyası çıkıyor ve bu da aynı şekilde raporda belirtildiği gibi 9 güvenlik şirketi zararlı bulmuş.

Asi dosyası temiz gözüktü tarama sonucunda.
Herhangi bir yönlendirme de göremedim şahsen, bir şeyi gözden mi kaçırdım acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı