GTA V Offline Mod

cesurbaltaci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dünden beri bu sıkıntıyı yaşamakdayım acaba sorun bende mı yoksa rockstar sunucularında sıkıntı oldugundan dolayı herkes bu durumdan mi şikayetçi ?

Vakit ayırdığınız ve cevapladığınız için çok teşekkür ederim.
Adsız.png

DNS değiştirin. Ben Google DNS kullanarak çözdüm.

Bunu yaptıktan sonra sorununuz çözülmezse aşağıdaki yolu deneyin :
Bilgisayar\Belgeler\Rockstar Games\Social Club klasörünü işi garantiye almak için silmek yerine kesip masaüstüne yapıştırın.
Şimdi oyuna girerken giriş ekranı gelecek. Artık bilgilerinizi tekrar girerek oyuna girebilirsiniz.

Not: DNS Google DNS olarak kalsın.

Son düzenleme:
Bendede dün oluştu virüs programını ve güvenlik duvarını kapatınca girebiliyorum sadece, virüs programını açınca biraz bekleyince resimdeki hata geliyor ama virüs programını devre dışı bırakınca oyun açılıyor.
Ve biraz önce oyuna güncelleme geldi güncelledikten sonra böyle bir sorun kalmayacak hayırlısıyla.

Virüs programım: Avast.

Bende de böyle bir sorun vardı çok araştırdım pek bir şey bulamadım DNS'yi otomatik al yaptıktan sonra çözüldü sorun şu an sıkıntısız giriyorum oyuna. Hiç DNS kullanmadan deneyin bir de.

DNS değiştirin. Ben Google DNS kullanarak çözdüm.

Bunu yaptıktan sonra sorununuz çözülmezse aşağıdaki yolu deneyin :
Bilgisayar\Belgeler\Rockstar Games\Social Club klasörünü işi garantiye almak için silmek yerine kesip masaüstüne yapıştırın.
Şimdi oyuna girerken giriş ekranı gelecek. Artık bilgilerinizi tekrar girerek oyuna girebilirsiniz.

Not: DNS Google DNS olarak kalsın.
Hocam, teşekkür ederim. Sorunu sayenizde çözüme kavuşturdum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı