GTA V offline olarak giriş yapıldı gözüküyor

Xerath Main

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
İyi günler, Steam üzerinden Grand Theft Auto V aldım, ilk girişimde sağ üstte offline olarak giriş yaptığım gözüküyor. Çıkıp girdiğimde normale dönüyor ve offline modda iken direk hikaye moduna atıyor. Online kısmına girdiğimde ise sign in hatası veriyor. Bunun sebebi ne olabilir? Çünkü kapatıp tekrar açtığımda kasmalar oluyor. Sadece arkadaşlarımla oynadığım için çoklu sunucuya GTA Online'ı seçerek girmek istemiyorum, iyi akşamlar.

Güvenli internet ile alakalı olabilir , oyun açılıp online sunucuya atana kadar vpn ile bağlanın.
Hocam yok kapalı güvenli internet Firewall'ı kapayarakta denedim fakat ilk girişte Home'a bastığımda Rockstar üzerinden hata vermiyor beyaz bir ekran karşılıyor beni 2.girişimde giriyor normal hale neden offline moda kendi kafasına göre giriyor onu anlamadım

Hocam yok kapalı güvenli internet Firewall'ı kapayarakta denedim fakat ilk girişte Home'a bastığımda Rockstar üzerinden hata vermiyor beyaz bir ekran karşılıyor beni 2.girişimde giriyor normal hale neden offline moda kendi kafasına göre giriyor onu anlamadım
Bu gta online modu çok dengesiz , fazla bekletme , yanlış yüklemeler falan.Oynarken 2 saat oyun 1 saat bekleme yada hata verme ile uğraşma oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı