Çözüldü GTA V Online girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Latechens

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png

Retry Connection'a bastığımda quick Game'den başka bir şey yapılmıyordu. Silip yükledim yine aynı sorun başlarken Online'a gir seçeneğini seçsem de, seçmesem de aynı hata.

Peki ben modları mods klasörüne değil de direk içine kurmuştum dosya doğrulamsıyla bunlar silinirmi çünkü elimle bulamam ne yapmam gerek?
Bir de Online'a girerken Online'a basmam gerekiyor mu normal girip Home tuşuna basmam yetiyor mu?

Screenshot_1.png

?

Son düzenleme:
Peki ben modları mods klasörüne değil de direk içine kurmuştum dosya doğrulamsıyla bunlar silinirmi çünkü elimle bulamam ne yapmam gerek?
Bir de Online'a girerken Online'a basmam gerekiyor mu normal girip Home tuşuna basmam yetiyor mu?

Eki Görüntüle 1433801

?
Oyunun Steam üzerinden doğrula biraz sürebilir ona göre.

Adımlar bu kadar.
1656361456761.png
1656361512212.png

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum birkaç gün önce oldu sanırım. Düzelir sandım düzelmedi. Mod yama vs hiçbir şey yok sadece intenretimi yeniledim modem filan yenilendi ancak bununla ilgiis var mı bilmiyorum.

İnternet ve modem değiştikten sonra olduysa onunla alakası vardır aile profili tarzında bir şey açıksa ondan olabilir olmazsa reset atmayı deneyin aklıma çok bir şey gelmiyor maalesef.

Geri
Yukarı