GTA V Online'da nasıl para kazanılır?

Merhaba,
1 Haftada 20 milyon dolar kazanmak biraz zor ama 2-3 haftada halledebilirsin. Çok azim edersen 10 günde de olur. Öncelikle sana senle birlikte uzun uzun oynayacak 2-3 arkadaş daha lazım. Kendi ceo olarak kullanabileceğin bir şirket al; eğer oyunu Epic games’den aldıysan sana bedava bir tane veriyor. Aynı şekilde motocycle club’da veriyor. Ben iyi para kazanmak için şu yolu takip ettim. Bunker aldım, ve onu geliştirdim. Geliştirme önemli çünkü satışların yüksek geliri onun gelişmesi sayesinde oluyor, bunker’e sürekli doldurup her dolduğunda 1.020.000 dolar satış yapıyorsun. 6-7 kere bunu yaptıktan sonra biriktirdiğim para ile ceo şirketinden bir kargo deposu bir çalıntı araç deposu aldım. Kargo deposu 16’lık, 40’lık ve 111’lik diye 3 tane var. 3-4defa 16’lık doldurup satış yapıp 40’lık aldım onu da 2 defa doldurup satış yapıp çalıntı araç deposu aldım. İşte burası her şeyin güzel olduğu yer. Çalıntı araç deposuna çalıp getirdiğin arabaları yüksek paralara satıyorsun. Bir de koleksiyon arabaları var ki onların tanesini 100.000 dolardan satıyorsun. Saat başı bir veya bir grup araba satma şansın var. Bu iş sana çok iyi para kazandırıyor. Buradan kazandığım para ile gidip kendime bir arcade aldım, arcade içinde kendine kumarhane soygunu hazırlayabiliyorsun ve buradan yaklaşık 3.000.000’a kadar para çıkartıyorsun(tabii bunu ekibinle bölüşmem gerekecek, yine de kalan para oldukça güzel. Buradan kazandığım para ile motocycle club aracılığı sayesinde aldığım sahte evrak, kokain, metamfetamin, esrar fabrikaları aynı bunker mantığında doldurarak satışlarını yaptım bir süre sonra bunların hepsi bir düzene giriyor. Şöyle günde yalnızca 40-45 dk’nı bunker, ve yasadışı işler fabrikalarını doldurarak harcıyorsun sonra bunların birikmesini bekliyorsun, beklerken heist yap veya diğer görevleri yaparken oyundan zevk almaya bak. Her şey biriktikten sonra tüm satışlardan ortalama 5 milyon para kazanıyorsun. Tabi çalışanlarına ödediğin maaşlar da oluyor. Biraz daha düşüyor. Sürekli ekranın solunda heist geliyor birileri heistlere çağırıyor, genelde işin raconu heisti hazırlayan %45 alıp diğer üçlüye %15’er verir ama bazen eğlencesine heist atan oluyor herkese eşit verir bu sayede hem rp hem para kalabilirsin. Bu sayede arkadaş da ediniyorsun. Sana Discord verip bu konu hakkında her ince ayrıntısına kadar yardımcı olabilirdim ama aşağıda bahsettiğim konudan dolayı bilgisayarımı açamıyorum. Sen yine de köşeye not et. Discord: TeXINAN1907#9679.

Çok teşekkür ederim beraber bir şeyler yapabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı