GTA V Online'ı bırakmalı mıyım?

Bu kadar GTA yeter sıra Fortnite oynamakta.

Kanka GTA Online da tek başına yapabileceğin çok da fazla şey yok heistler vb. seyler disinda FiveM baslayip orada RP yapabilirsin ya da RP sarmiyor ise PvP, zombi svleri falan zombiler cok sariyor mesela bunlari deneyebilirsin.

Eskiden epicde oynuyordum. 2020de orda yarım kalmıştı.

Reis, oyun oynamaktan baska TR genclerinde seçenek mi kaldi? Az önce cips kola yapayım dedim. 35 lira kolaya gitti 20 lira cipse.
Yani nerden baktığına bağlı, günde boş vakti olan adam oturup 15 saat oynasa 3 hafta senden çok oynar. Kaldı ki hemen hemen 10 yıllık oyundan bahsediyoruz. Muhtemelen hepsi aktif değildir ama 50 bin saatin üzerinde oynayanlar var. Senin oyun saati bu bakış açısıyla hiçbir şey.

Ama öte yandan asgari ücretin saati 45 lira gibi. Yani en düşükte bile 280 saat çalışmış olsan cebine 12-13 bin lira girerdi. Ki bu tahminen temmuz zamlarıyla rahat 20 bin lira sayılırdı.

Çalışması bir yana aynı küçük süreye yabancı bir dil de öğrenebilirsin. Yabancılarla rp yapıp gta online dan çok daha keyif alabilir, başka hobi alanları keşfedebilir, geleceğine de katkıda bulunabilirsin.

Dostum seçim senin, ister bırak ister seviyeli oyna. Uzun yıllar çok saat harcamış biri olarak bazı oyunlara sana tek tavsiyem, ayırdığın vaktin sana zarar vermediğinden emin ol yeter. Hiçbir oyun mutlak değil, zamanla yenisi geliyor ne kadar efsane olursa olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı