GTA V Online'ı bırakmalı mıyım?

Merhaba, 280 saate yakın saatim var. Oyunu tek başıma oynuyorum genelde. Tüm heist görevleri yaptım. Ev, araba, yat her şeyi aldım yapacak bir şey bulamıyorum. Aklıma mod indirmek geliyor sizce Online mı daha iyi modlu offline mı?

Eğer GTA oynamak istiyorsaniz ve sıkıldıysanız RP serverlarına girin az bir şey gezerseniz internette illaki bulursunuz birkaç server.

Merhaba, 280 saate yakın saatim var. Oyunu tek başıma oynuyorum genelde. Tüm heist görevleri yaptım. Ev, araba, yat her şeyi aldım yapacak bir şey bulamıyorum. Aklıma mod indirmek geliyor sizce Online mı daha iyi modlu Offline mı?
Fivem yükleyip sunucularda modlu takılabilirsiniz. Rsm önerimdir modları güzel. Türk serverları da var eğer istersen.

Fivem yükleyip sunucularda modlu takılabilirsiniz. Rsm önerimdir modları güzel. Türk serverları da var eğer istersen.
FiveM bugün denedik ama. Launcheri çok kastırdi PC'yi kastirdi derken, çok fan ses çıkarıyor daha ayar yaparken bile. Birde çok karışık geldi.

Polis modu yukledim. Onu oynuyorum.

Ben de aksine oynayacak heist tekte yapacak ekip bulamıyorum. Achievement yapacak ekip bulamıyorum. Vay be.

Eğer GTA Online içeriği için oynuyorsan ben şahsen modlamanı öneririm. Basit bir mod ile tüm içeriği açabilirsin ve farklı modlar indirerek offline daha zevk alabilirsin.

Geri
Yukarı