GTA V oynarken CPU sıcaklığı 95 derece oluyor

Taner Bektaş

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, işlemcim GTA 5 oynarken 95 derecenin üstüne çıkıyor ve haliyle bilgisayar kendi kendine kapanıyor. Boştayken bile 65-75 derece arasında bilgisayar. Termal macunu bilgisayarcıda yeni sürdürdüm. Uygulama aracılığıyla test yaptım ama değerlerim normal değil galiba. Ayrıca işlemci çekirdekleri %0'larda dolaşıyor.

image.png

Bilgisayarcı saçma sapan bir macun kullanmış olabilir, bir şeyler tam oturmamış olabilir vs. En iyisi kaliteli bir macun alıp kendiniz sürün. Bilgisayarcı boşa para yemesin.

Merhaba, işlemcim GTA 5 oynarken 95 derecenin üstüne çıkıyor ve hali ile bilgisayar kendi kendine kapanıyor. Boştayken bile 65-75 derece arasında bilgisayar. Termal macunu bilgisayarcıda yeni sürdürdüm. Uygulama aracılığıyla test yaptım ama değerlerim normal değil galiba. Ayrıca işlemci çekirdekleri %0'larda dolaşıyor.

CPU modeliniz nedir soğutma yanlış takılmış olabilir
ryzen 5 3600

İşlemci ve laptop modeli nedir? Ayrıca boşta bile 65-75 arası ise bilgisayarcı diş macunu sürmüş herhalde.
laptop değil. işlemci ryzen 5 3600

Ryzen 5 3600

Laptop değil. İşlemci Ryzen 5 3600

Soğutucuyu iyice yerlestiginden emin olduktan sonra tekrar deneyin muhtemelen iyi yerlestirilememistir bu arada bir sonraki sefere yapabilecekseniz termal macunu kendiniz sürün bilgisayarcılara pek güven olmuyor bu devirde

Geri
Yukarı