Gta V PC Sürümü 14 Nisan 02:00'da Oynanabilecek

Gta v pc sürümünü ön yüklemeyle indirdim kurdum, açmaya çalıştığımda 4 gün 10 saat 45 dakika sonra açabilirsiniz diyor yani 14 nisanın gece türkiye saatiyle 02.00' de oyuna giriş yapabileceğiz. :)

Hayırlı olsun.

Bende ön siparişin açıldığı ilk 2 hafta içerisinde satın aldım ama daha oyunu oynatacak sistemi toplayamadım. :D

Ön yüklemeyi yaparken herhangi bir problem yaşadınız mı? Çünkü benim bilgisayarımda 8 GB dosya indirdikten sonra 0 KB/s olarak kalıyor. İki defa denedim ancak yapamadım. (Konu açamadığım için buraya yazdım.)

Evet sorunlar yaşadım. Loading'te bekleme sorunu yaşadım çözdüm, Social clube giriş yapamamıştım indirme yerine girmeden önce onuda çözdüm, İndirirken ilk 10-15 dk 2-3-8 mb saniye hızla iniyorken birden yavaşlamalar oluyordu yükleme yoğunluğundan muhtemelen sonra indirmeyi duraklatıp duraklatıp devam ettirerek ve modeme reset atarak devam ettim böyle sonra bu sorunda düzeldi. :)

Evet sorunlar yaşadım. Loading'te bekleme sorunu yaşadım çözdüm, Social clube giriş yapamamıştım indirme yerine girmeden önce onuda çözdüm, İndirirken ilk 10-15 dk 2-3-8 mb saniye hızla iniyorken birden yavaşlamalar oluyordu yükleme yoğunluğundan muhtemelen sonra indirmeyi duraklatıp duraklatıp devam ettirerek ve modeme reset atarak devam ettim böyle sonra bu sorunda düzeldi. :)
Ben de yapamayınca Hotspot Shield'i deneyeyim dedim açtım sonra ülkeyi United States yaptım şimdi 500-600 KB/s ile iniyor :) İki gün sürecek ama en azından inecek (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı