GTA V PC Sürümü Steam'de 199 TL!

Yok artık. Ne yaptınız be abi 200 tl pc oyunu mu olur? Hem de bu kadar geç çıkarıp konsol oyunu parası iste.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok Uprising yalnız değilsin, yani gerçekten böyle bir kepazelik görmedim 2 yıl geç çıkardığın oyunu 85 dolara nasıl hangi cesaretle neye dayanarak satışa sunabilirsin oyun içi 1 milyon dolaramı ? PS4 oyunumu kardeşim bu PC oyunu, 200 TL nedir yahu !

Rockstar nasılsa satıyo mantığında. Ps4e 250tlye çıkmıştı verginin payı da büyük tabi. Ucuzlar umarım kesinlikle satın alınması gereken bi oyun. Korsan engellemesi iyi galiba kendilerine güvenip bu kadar pahalı çıkardıklarına göre.

The Witcher 3 Wild Hunt PC | 58,99TL - D&R : Oyun-Konsol
Witcher 3'ün PC fiyatı ortada. Bilkom'la anlaşsaydı keşke Rockstar Games. Cd Projekt Red gibi değil işte her firma. Şahsen Gog.com üzerinden Witcher 3 ön siparişini verdim. Yanında hediye oyun verdiler. Bir sürü küçük hediye verdiler.
Bilkom 60 $'lık wolfenstein the order'ı 125 tl'ye satmıştı.
Ubisoft,Rockstar Games gibi firmalardan nefret ediyorum artık. Çok yaşa Cd Projekt Red !

DLCler dahil mi ?
The Witcher 3 Wild Hunt PC | 58,99TL - D&R : Oyun-Konsol
Witcher 3'ün PC fiyatı ortada. Bilkom'la anlaşsaydı keşke Rockstar Games. Cd Projekt Red gibi değil işte her firma. Şahsen Gog.com üzerinden Witcher 3 ön siparişini verdim. Yanında hediye oyun verdiler. Bir sürü küçük hediye verdiler.
Bilkom 60 $'lık wolfenstein the order'ı 125 tl'ye satmıştı.
Ubisoft,Rockstar Games gibi firmalardan nefret ediyorum artık. Çok yaşa Cd Projekt Red !

Dayandıkları nokta içeriklerin,onlinea gelen paketlerin ücretsiz olması. Ubisoft gibi en ufak şeye bile ayrıca para istemiyolar. Ayrıca Gta 5 ve Gta Online olarak iki oyun olarak düşünülmesi gerek Gta Onlinenın dünyası çok farklı bi oyun gibi.
Yok Uprising yalnız değilsin, yani gerçekten böyle bir kepazelik görmedim 2 yıl geç çıkardığın oyunu 85 dolara nasıl hangi cesaretle neye dayanarak satışa sunabilirsin oyun içi 1 milyon dolaramı ? PS4 oyunumu kardeşim bu PC oyunu, 200 TL nedir yahu !

Bu kan emicilere bir bilgisayar oyunu için bu kadar para verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer bu oyunun korsan versiyonu çıkarsa elimden geldiği kadar korsan sürüm isteyenlere yardımcı olurum.

Emeğe saygı işini de geçelim arkadaşlar. Emeğe saygı, ABD'de 4000 $ ortalama maaş alan birinin 60 dolara aldığı bir oyunu, Türkiye'de 1500 TL ortalama maaş ile 200 TL'ye almak değildir. Buna en hafif tabirle "enayilik" denir, başka bir şey değil.

Ne zaman firmalar fiyat politikalarını ülkelerin gelir durumuna göre belirlerler ve bu ülkedeki kan emici firmalar da ayağını denk alıp %200-300 gibi bir kâr payı ile bir oyunu bize "kaktırmaktan" vazgeçerler, ancak o zaman orijinal oyun alınır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı