Çözüldü GTA V Polis modu virüslü olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

neoyahu

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, arkadaşlar, GTA 5 için polis modu yükleyecektim tarama yapmak istedim. Kaspersky ile kendi bilgisayarımdan tarattım ve tehdit bulunamadı dedi. Daha sonra VirusTotal'e dosyayı attım karşıma iki tane virüs uyarısı geldi. Şimdi ben bu dosyaya güvenebilir miyim, güvenemez miyim anlayamadım. Bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok memnun olurum linkleri ve fotoğrafları bırakıyorum buraya umarım yardımcı olabilirsiniz kafam çok karıştı. Direkt WinRAR halinde ve exe halinde tarattım sonuçlar böyle çıktı.

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

VirusTotal

Ayrıyeten modun adı lspdfr bazı büyük YouTuber'lar çekmiş bu modu ancak yine de anlayamadım.(semih biçer, vural, techno fun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladığım kadarıyla LSPDFR'dan bahsediyorsun, büyük ihtimalle False/Positive'dir. O modı ben de kurdum ve virüslü değil. (Son paragrafta LSPDF olduğunu söylemişsin zaten, ama görmeden söyledim)
Anladığım kadarıyla LSPDFR'dan bahsediyorsun, büyük ihtimalle False/Positive'dir. O modı ben de kurdum ve virüslü değil. (Son paragrafta LSPDF olduğunu söylemişsin zaten, ama görmeden söyledim)

Çözüm
Merhaba, arkadaşlar, GTA 5 için polis modu yükleyecektim tarama yapmak istedim. Kaspersky ile kendi bilgisayarımdan tarattım ve tehdit bulunamadı dedi. Daha sonra VirusTotal'e dosyayı attım karşıma iki tane virüs uyarısı geldi. Şimdi ben bu dosyaya güvenebilir miyim, güvenemez miyim anlayamadım. Bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok memnun olurum linkleri ve fotoğrafları bırakıyorum buraya umarım yardımcı olabilirsiniz kafam çok karıştı. Direkt WinRAR halinde ve exe halinde tarattım sonuçlar böyle çıktı.

Eki Görüntüle 1375074

Eki Görüntüle 1375076

Eki Görüntüle 1375074

Eki Görüntüle 1375076

VirusTotal

Ayrıyeten modun adı LSPDFR bazı büyük YouTuber'lar çekmiş bu modu ancak yine de anlayamadım.(semih biçer, vural, techno fun)

Virüs değil. Ama modlar birnevi exploit olarak geçtiği için kısmen virüs denilebilir.

Evet hocam büyük youtuber arkadaşlar çekmiş yapımcı sitede dosyalar büyük olduğu için virüs olarak algılıyor demiş görseli şöyle bırakıyorum içimde kuşku kalmasın diye bilene danışmak için konuyu açtım.
Eğer bir yere upload ederseniz Norton ile detaylı tarama yapabilirim.

Hocam link paylaşmak serbest mi bilmiyorum siteleri var zaten lspd first response adında.

Dosya Ekleri

• 1231231.PNG
    1231231.PNG
    50,7 KB · Görüntüleme: 62

Geri
Yukarı