GTA V: Premium Edition en uyguna nereden alınır?

merttgl

Decapat
Daha fazla  
Grand Theft Auto V: Premium Edition en uygun fiyata ve güvenilir olarak nereden alabilirim?
Birçok sitede satılık olarak var ama araştırdığımda ortak hesap veya hesabın engellendiğine dair birçok problem gördüm. Yasal olarak en uygun fiyattan satın almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grand Theft Auto V: Premium Edition en uygun fiyata ve güvenilir olarak nereden alabilirim?
Birçok sitede satılık olarak var ama araştırdığımda ortak hesap veya hesabın engellendiğine dair birçok problem gördüm. Yasal olarak en uygun fiyattan satın almak istiyorum.

Alakasız olabilir fakat GTA 5 indirimi ne zaman değişir? Bayağıdır bekliyorum hala 125 TL:/

Bende bekliyorum indirim hocam, maalesef araştırmam sonucu net bir şey bulamadım. Yalnız indirim geldiğinde 35 ile 65 TL gibi rakamlara düşüyormuş.

Rakam değil de sayı. Ayrıca indirimde hiçbir zaman 35'e düştüğünü görmedim. En az 75 oluyor diye hatırlıyorum. 1 ay beklerim derseniz.

Bende bekliyorum indirim hocam, maalesef araştırmam sonucu net bir şey bulamadım. Yalnız indirim geldiğinde 35 ile 65 TL gibi rakamlara düşüyormuş.

Önümüzdeki Steam indirimlerinde 84 TL'ye düşeceğini düşünüyorum. 2018'de 59 TL'ye düşmüş en düşük Steam DB'den bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı