GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

VVYREX

Picopat
Katılım
20 Kasım 2020
Mesajlar
253
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.
 

Ringwraith545

Picopat
Katılım
21 Eylül 2020
Mesajlar
820
Çözümler
5
Yer
Kırıkkale, Türkiye
Nasıl bir deliymiş bu böyle aman dikkat edin gerçek hayatta falan bıçaklamasın sizi bulup. Bu yorumu yazarken ben bile işkillendim vallahi beni bulur diye :D.
 

AGF

Centipat
Katılım
23 Eylül 2020
Mesajlar
1.469
Makaleler
1
Çözümler
24
Yer
41.303921, -81.901693
Social Club'tan tanımadığınız bütün arkadaşları silin. Ondan sonra Home tuşuna basıp gizlilik ayarları gibi bir yer olmasi gerek oradaki butun seçenekleri me only yapın. Sonra modemi resetleyip ipnizi değiştirin. Bundan sonra invite only girin bulmasi ımkansız.
 

KpY0s

Hectopat
Katılım
19 Haziran 2017
Mesajlar
1.842
Makaleler
1
Çözümler
3
Yer
Mustafar
Bahsettiğiniz durum pek inandırıcı gelmese de, bunun gibi bir durumda arkadaşı Rockstar'a raporlamanızı ve Rockstar'dan banlandığına dair bir geri dönüş alana kadar başka hesaplarla oynamanızı öneriyorum. Ayrıca arkadaş Türk ise veya bildiğiniz bir dilde konuşuyorsa Discord gibi platformlarda konuşup aranızda çözmeye çalışın. Baktınız arkadaş ban da yemiyor ve peşinizi bırakmıyor, direk yeni hesap satın alıp oyuna devam edin.
Bu kadar süre takip etmesi konusu tartışılabilir ancak hilecilerin oyunda Rockstardan daha fazla yetkisi var, kendimden ve arkadaşımdan biliyorum. Bizide 2-3 session bırakmamışlardı.
 

CQBRAREİS

Decapat
Katılım
18 Temmuz 2018
Mesajlar
731
Hileler ipnizi bile bulabilir. O derece berbat bir sistemi var Rockstar'ın.
 

Shel_by

Decapat
Katılım
1 Nisan 2018
Mesajlar
372
Bahsettiğiniz durum pek inandırıcı gelmese de, bunun gibi bir durumda arkadaşı Rockstar'a raporlamanızı ve Rockstar'dan banlandığına dair bir geri dönüş alana kadar başka hesaplarla oynamanızı öneriyorum. Ayrıca arkadaş Türk ise veya bildiğiniz bir dilde konuşuyorsa Discord gibi platformlarda konuşup aranızda çözmeye çalışın. Baktınız arkadaş ban da yemiyor ve peşinizi bırakmıyor, direkt yeni hesap satın alıp oyuna devam edin.
Bir karaktersiz yüzünden GTA V satın almak zorunda kalmak... 😢
 

riseofturkey

Hectopat
Katılım
13 Haziran 2015
Mesajlar
709
Makaleler
2
Çözümler
3
Yer
Antalya/Finike

Kerem.Arslan

Decapat
Katılım
9 Haziran 2018
Mesajlar
902
Çözümler
6
Yeni hesapla eski IP'den girerse yine bulur ki.
Hayatını toxic olmaya ve GTA Online'a adayan insanlar... Hileler konusunda çok bilgim yok. Eğer dedikleri kadar hilelerin güçleri varsa (kendim bizzat şahit oldum durmadan herkesi hile ile öldürebiliyorlar, herhalde IP de bulabilirler) Tek çözüm IP değiştirip başka bir hesaba geçmek olacaktır.
GTA Online'da hile yapan arkadaşlara seslenmek istiyorum buradan, arkadaşlar bizler gibi para ve level hilesi bile yapmayan insanları tek tuşa basarak öldürmeniz size zevk veriyor olabilir ama lütfen bu karaktersiz davranışı yapmayı bırakın. İnsanların oyun zevkini bitiriyorsunuz.
 

Yeni konular

Yukarı