GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.

Aynı şey Rraenee'nin başına geliyor BlackCoin -gta5 'te hilesi ile ünlü olan birisi- ona bunları yapmasını söylüyor ve sorunu çözülüyor videoyu bırakıyorum ama video küfürlü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dedikten sonra konumunu bulması için şahıs adresini mi gönderecek buyrun dövebilirsiniz misali.
resim_2021-01-20_010856.png

Kim'in nasıl bir psikopat olduğunu bilemezsin, yüklediğim görselde olduğu gibi.

Aynı şey Rraenee'nin başına geliyor blackcoin -gta5'te hilesi ile ünlü olan birisi- ona bunları yapmasını söylüyor ve sorunu çözülüyor videoyu bırakıyorum ama video küfürlü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tanıyorum onları evet, rraenee ile uğraşan o kişi başka, beatcoin slash tabii bu isimdeki Technopat üyesi ile alakasi yok. Bu iki isim değiller zaten. Onu yapan hilecide, iskender_buyuk_ necati_sasmaz adlı kullanıcı, onların kullanıcı adını alarak YouTuber'lere bulaşıyor. Videodaki gizleme işlemide oda bir yere kadar çözüm oluyor.

Son düzenleme:
-Feragat- bu benim social kullanıcı adım, bunu ekle geleyim bakim nasıl bir hileymiş o göreyim.
Sunucuna geldiğinde ESC players bölümünden profil görüntüle ile gerçek kullanıcıyı görebilirsin. Ama beni eklemeni tavsiye ederim. Belki ben musallat olurum ona: )
Oyundaki kişileri görüyorum ama sürekli farklı kullanıcı adları ile geliyor şizofren arkadaş.
Eğer ekibinden biri şaka falan yapmıyorsa 2-3 hafta ara verin oyuna. Takip edip duran eleman unutur sizi.
Hayır ekibimizden birisi değil net eminiz. Üstelik bir ay boyunca oyuna girmediğimiz halde yaz aylarından beri peşimizde.
Muhtemelen statik oyuncu id'si vardır. Rockstar'a Ticket atsın arkadaşın.
İkimiz de attık ama nafile. En son smellywest adı ile geliyordu.
GTA 5 Online'a hoş geldiniz modemi kapatıp açın Rockstar ID'sini değiştirin.
Rockstar ID'sini değiştirdik. Hatta arkadaşım superbox'a geçti ama adam bir türlü peşimizi bırakmıyor. Oyunu da bırakmak istemiyoruz çok fazla zaman harcadık.
Bahsettiğiniz durum pek inandırıcı gelmese de, bunun gibi bir durumda arkadaşı Rockstar'a raporlamanızı ve Rockstar'dan banlandığına dair bir geri dönüş alana kadar başka hesaplarla oynamanızı öneriyorum. Ayrıca arkadaş Türk ise veya bildiğiniz bir dilde konuşuyorsa Discord gibi platformlarda konuşup aranızda çözmeye çalışın. Baktınız arkadaş ban da yemiyor ve peşinizi bırakmıyor, direkt yeni hesap satın alıp oyuna devam edin.
Ilk zamanlarda bana da inandırıcı gelmemişti. Çünkü nasıl bir insan bu denli psikopat olabilir ki diye düşünüyordum ta ki oyunu indirip beni de atmaya başlayana kadar. Artık samimi olduk. Başlarda direkt atardı sonra adam vurmayın demeye başladı geçenlerde ise yeni yılımızı kutlayıp atıyordu. Bu arada ingilizce yazıyor.
Nasıl bir deliymiş bu böyle aman dikkat edin gerçek hayatta falan bıçaklamasın sizi bulup. Bu yorumu yazarken ben bile işkillendim vallahi beni bulur diye :D.
Vallahi bir ara biz de düşünmedik değil :D pandeminin bitmesini bekliyordur belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Social Club > Settings > Privacy > Tüm seçenekleri "ME ONLY" yapın ve Show My Country Region ayarını da "NO" yapın.

Tüm arkadaşlarınızı silin sadece oyuna giren ekibi listenizde tutun ve dediğim ayarları arkadaşlarında yapsın. Ayrıca hepiniz modemlerini resetleyin.

Social Club'tan tanımadığınız bütün arkadaşları silin. Ondan sonra Home tuşuna basıp gizlilik ayarları gibi bir yer olmasi gerek oradaki butun seçenekleri me only yapın. Sonra modemi resetleyip ipnizi değiştirin. Bundan sonra invite only girin bulmasi ımkansız.
Yemin ederim tamamını yaptık. Hatta arkadaşım başka bir eve geçti altyapı yok diye superbox'a geçti ama nafile adam bordo bereli gibi. Yalnızca geç saatlerde oynayabiliyoruz. Muhtemelen asyadan bir yerden bağlanıyor. Büyük bir ihtimalle çinli.

Aynı şey Rraenee'nin başına geliyor BlackCoin -gta5 'te hilesi ile ünlü olan birisi- ona bunları yapmasını söylüyor ve sorunu çözülüyor videoyu bırakıyorum ama video küfürlü.

Hemen izliyorum.
Eki Görüntüle 843874
Kim'in nasıl bir psikopat olduğunu bilemezsin, yüklediğim görselde olduğu gibi.
Aman aman :D
Bir kaç gün girmeyin oyuna belki pes eder :)
Bir ay boyunca oyuna girmediğimiz oldu. Adam her halükârda bir şekilde gelip oyunumuzu kapatıyor.
Social Club > Settings > Privacy > Tüm seçenekleri "ME ONLY" yapın ve Show My Country Region ayarını da "NO" yapın.

Tüm arkadaşlarınızı silin sadece oyuna giren ekibi listenizde tutun ve dediğim ayarları arkadaşlarında yapsın. Ayrıca hepiniz modemlerini resetleyin.
Yarın ilk iş bunu deneyeceğim ama hatırladığım kadarı ile bizim hesaplarımız only friends gibi bir ayardaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı