GTA V save dosyaları kayboldu

Haysınbörg

Hectopat
Yeni indirdim. Cloud Save ile ilgili bir şey dedi ve sonra girdiğimde sadece story moda girebiliyorum. Online seçemiyorum. Büyük ihtimal en baştan başlatacak. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadım biraz açık olabilir misin?

Hocam oyun yüklüydü zaten HDD(Epic Games'te oyun bu arada) ye ben yeni Win kurunca görmedi ben birazını indirip öyle doğruladım düzeldi. Sonra oyuna giriyordum bana Rockstar Games Cloud Save ile ilgili bir şey çıkardı karşıma bende hiç okumadım. Cloud Save'a bastım sonra oyun açıldı ama Online seçeneği yok. Sadece story mod var.

Hocam oyun yüklüydü zaten HDD(Epic Games'te oyun bu arada) ye ben yeni Win kurunca görmedi ben birazını indirip öyle doğruladım düzeldi. Sonra oyuna giriyordum bana Rockstar Games Cloud Save ile ilgili bir şey çıkardı karşıma bende hiç okumadım. Cloud Save'a bastım sonra oyun açıldı ama Online seçeneği yok. Sadece story mod var.

Save'leri görmüo Cloud Save de kapattım nasıl çözeceğim?

Save'leri görmüo Cloud Save de kapattım nasıl çözeceğim?

Çözdüm yine de eyvallah.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı